Forum
Odcinek 852: Luffy kontra Katakuri, czy na pewno? - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: One Piece (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Anime (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: Najnowszy odcinek (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+---- Wątek: Odcinek 852: Luffy kontra Katakuri, czy na pewno? (/showthread.php?tid=4737)Odcinek 852: Luffy kontra Katakuri, czy na pewno? - Komimasa - 07.09.2018

Choć tytuł sugeruje, że cały będzie poświęcony walce, tak naprawdę mamy tylko kawałeczki walk. Nie ma też co się temu dziwić, bo podobnie było w mandze. Czy jednak odcinek jest przez to stracony? Zdecydowanie nie. Przede wszystkim zaczyna się od walki z Katakurim, jeszcze przed openingiem, a potem od razu dają tytuł i leci akcja dalej, nie ma żadnej standardowej scenki "wprowadzającej".
Poza tym ten odcinek przede wszystkim tyczy dolecenia do Chocolat Town i przygotowywania się do pieczenia tortu. Lwia część odcinka na tym upływa i to jest jak najbardziej dobra część. Wszystkie te humorystyczne akcenty z Pudding zostały właściwie oddane, przez co ja osobiście miałem wrażenie, jakbym znów towarzyszyły mi podobne, w pełni pozytywne odczucia, takie, jak wtedy gdy czytałem tamten rozdział. Mamy akcję z chowaniem się Sanjiego w dywanie na polecenie Pudding, poprawiania historri przez "edycję" Pudding, czy ją w fartuszku charskim i reakcję Sanjiego aż, po zwracanie się personelu do Pudding per w moim tłumaczeni "pani Charlotte" (by podkreślić stan zamążpójścia) i jej komiczne, przesadzone reakcje.

Żeby za kolorowo nie było, to akcenty "walki" tak średnio jak dla mnie. Jest to dobrze wykonane pod względem animacji, kreska też jest wyrazista, ale no np jest powtórzony motyw z wielkimi łapami, no można było to zrobić ja wiem, ciut oryginalniej. Ale taki tam mały makamencik.
Także odcinek jak najbardziej na plus i zdecydowanie go polecamSmile A jak innym się podobał? Może ktoś sie skusi na komentarzyk?


RE: Odcinek 852: Luffy kontra Katakuri, czy na pewno? - fuszioms - 07.09.2018

Hejs pisął, żę mu się podobał Tongue

mnie się bardzo podobała w tym odcinku Pudding <3 Tutaj doceniłem kunszt aktorki Wink