Forum
Sylwester nakamowy 2018 - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: Nakama (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Spotkajmy się (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Wątek: Sylwester nakamowy 2018 (/showthread.php?tid=4738)

Strony: 1 2 3


Sylwester nakamowy 2018 - Komimasa - 11.09.2018

Poprzednim razem bawiliśmy się w domkach tam koło Mysłowic i było bardzo fajnie, więc tak sobie myśleliśmy wstępnie z Eikichim, że można by było znów tam to zorganizować, a że bralibyśmy tym razem jeden domek, no to i finansowo wyszłoby to też bardziej atrakcyjnie, no chyba, że byśmy wzięli np 3 dni. Tym bardziej, że 31 wypada w poniedziałek, poprzedza go cały weekend raczej wolny, więc można by naprawdę poszaleć.
W każdym razie, pojawiły się też głosy, że z północy to za daleko, że może gdzie indziej niż na Śląsku. Bardzo chętnie, jeśli ktoś znajdzie coś w sensownej cenie na sylwestra w przeciągu tygodnia dwóch, to nie widzę problemu, aczkolwiek każdy kto próbował, dobrze wie, jak cholernie ciężko jest coś znaleźć, więc póki co jestem za tym, co już się raz sprawdziło. No, tylko tym razem zażyczymy sobie, by domek był posprzątany i wyraźnie to zaznaczymy.
Osobiście, ponieważ bralibyśmy jeden domek więc by było taniej, proponowałbym trzy dni, ale to tam jeszcze jest do ustalenia. Prosiłbym więc o wpisywanie się na listę, kto byłby zainteresowany i ewentualnie na ile dni by wolał. Przyjmijmy, że cena nie będzie przekraczała tych 100zł, pewnie nawet mniej bo koło 80, ale kto wie. I tak, wiem, że to jeszcze "sporo czasu", i pewnie niektórzy mogą powiedzieć "nie wiem", ale no niestety, trzeba to zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem, inaczej będzie kaszana.

Prosiłbym też kogoś, by napisał o tym na naszej grupie na fejsie, bo nie wszyscy wchodzą na forum, a mnie fejs coś ostatnio nie lubi.

Przy okazji, byłoby fajnie, jakby znowu udało się odpalić Grę o TronSmile Ale może być też inny duży tytuł, zwłaszcza, jakbyśmy mieli tam wpadać już 30.

Lista chętnych:

1. Komimasa
2. Eikichi
3. Chinchilla (no tak sobie założyłemxd)
4. Skiba
5. Biri
6. Fufu
7. Okiren (mała szansa, ale warto wierzyć!)
8. tzw. "Dziad"xd( jeszcze mniejsza szansaxd)


RE: Sylwester nakamowy 2018 - skiba - 11.09.2018

Ja i Biri sie piszemy Big Grin


RE: Sylwester nakamowy 2018 - fuszioms - 11.09.2018

Siur, ale ten duży tytuł już mnei boli xD


RE: Sylwester nakamowy 2018 - okiren - 11.09.2018

Ja w tym roku spędzam sylwka na pewno z Dziadełem i z Juniorem, więc musiałabym móc przyprowadzić męża i psa, a sam mąż musiałby chcieć jechać na sylwka, gdzie nikogo nie zna :v
Szanse raczej nikłe niestety, ale może się okaże, że jednak... Wink
Na początek musiałabym wiedzieć, czy w ogóle można Juniksa przywieźć i czy Nakama zgodziłaby się na Dziada.


RE: Sylwester nakamowy 2018 - Komimasa - 11.09.2018

No to jest sylwek, więc ja generalnie nie wyobrażam sobie robić problem z przyprowadzeniem partnera lub partnerki (to raczej jak mówisz, problem dla tej osoby, co ludzi nie zna) ale co do pieska to nie wiemy, Eikichi mi pisał, że będzie dzwonił jakoś tam się wywiedzieć, to przy okazji poprosimy, żeby o tę kwestię zapytał.
Listę robię jak zwykle w pierwszym poście.


RE: Sylwester nakamowy 2018 - Szczery - 11.09.2018

Wstępnie na tak, na samego sylwestra. Ale tego całego Juniora to ma mi nie być, nienawidzę psów i nie będę sobie nimi psuł humoru.A tak naprawdę to nie! Psy so super i strasznie chciałbym tego osławionego jegomościa poznać Big Grin


RE: Sylwester nakamowy 2018 - Eikichi - 11.09.2018

Pewnie Okiś, zabieraj Dziada, co do pieska to jutro tam zadzwonię i się upewnię, ale... to jest obok stadniny koni i hodowli [haskich] więc nie wiem czy miałaby jakieś wąty.

Ja z Szynszą wstępnie też na tak, powiedzmy 90%, nigdy nie wiadomo co wyniknie.

Co do miejsca, mi mimo, że ja też z północy to też mi jak najbardziej pasuje, ale ja jestem przyzwyczajony do tej trasy to też inna para kaloszy. Miejsce pasi przede wszystkim bo jest sprawdzone, pomieścić też się myślę pomieścimy.

No chyba, że tak jak pisze Komi, komuś nie pasuje to niech do maks dwóch tygodni znajdzie i ugada się z jakimś innym miejscem, wtedy można myśleć.

Jak weźmiemy jeden domek to o ile ceny zostaną takie same to będzie to za dwa dni kosztować 800 złotych.

Teraz dzwoniłem tam się ich pytać co i jak, domek można śmiało rezerwować, to na pewno, ale po pelniejsze info muszę zadzwonić za dwa dni jak ona będzie na miejscu. Będę coś wiedział, dam znać.


RE: Sylwester nakamowy 2018 - fuszioms - 11.09.2018

Byłoby cudownie Okiś, Dziad to nerdziuchno jak mówisz, to się z nami dogada bez żadnego problemu! Big Grin Najwyżej zwerbujemy go do SOGE xDD

Oby była opcja z Juniorem bo tego jegomościa też chcę w opór poznać XD W końcu jest z daleka ;p


RE: Sylwester nakamowy 2018 - SLAWO89 - 12.09.2018

Wstępnie się piszę na sylwestra Big Grin


RE: Sylwester nakamowy 2018 - Eikichi - 17.09.2018

INFORMACJA:

Otóż dzwoniłem do Jokaru, domki dostępne są, ale te dwa w lepszym standardzie co braliśmy w tamtym roku już są zajęte, pozostaje się ewentualnie zadowolić normalnymi. Jak się pytałem to różnica jest taka, że tamte są po prostu starsze. No to nie wiem, mi to tam aż tak nie przeszkadza, ale jeśli jest jakaś inna opcja i ktoś ma to serio 2 tygodnie czasu mamy jeszcze, można się coś obejrzeć za czymś ewentualnie innym.

Ilość dni: 2, czyli 30 i 31 grudnia, tak jak w tamtym roku.
Cena: 750 za całość.

EDIT: I tak, piesek Junior jak najbardziej może przyjechać.