Forum
CC 9 - Rocznicowe! - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: Nakama (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Crewcon (CC) (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: CC 9 - Rocznicowe! (/showthread.php?tid=4764)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


CC 9 - Rocznicowe! - Komimasa - 06.01.2019

CC 9 Podsumowanie:

Podsumujmy:

Termin: 2-5 sierpnia
Lokalizacja: Centrum - Warzkowizna
Domki: typu Brda 6osobowe po remoncie 2 i na weekend 3.
Czas: 3 doby od piątku do poniedziałku
Cena: 210zł za domek za dobę.
Dojazd: Do Bełchatowa szczęśliwcy, i Ci mniej do Piotrkowa Trybunalskiego.

Lista:
1. Rika - wpłaciła
2. Grigo - wpłacił
3. Seatherten - wpłacił
4. Eikichi - wpłacił

5. Chinchilla - wpłaciła
6. Redrey - wpłacił
7. Komimasa - wpłacił
8. Fuszioms - wpłacił

9. Ruri
10. Raikage
11. Paxiu
12. Kassztan

13. Szczery - wpłacił
14. Imithe - wpłaciła
15. Skiba - wpłacił
16. Biri - wpłaciła

17. Hotarubi z Szajbką
18. Hime
19. Orzi - wpłacił
20. Rudish
21. Chisu
22. Okiren
23. Dziadxd

24. Slawo - wpłacił
25. Oshee - wpłacił

26. Weather - wpłacił
27. Biza - wpłaciła

28. Fifti - wpłacił

- Nack
- Żona Naca
- Sowa
- Ena
- Kyouchika


--------------------------------------------

Trochę temat ten był już poruszany na nakamowym sylwku, myślę, że nie ma co zwlekać i się za to brać, tym bardziej, że w tym roku przypada 10-lecie istnienia nakamy, także ten rok jest dla nas szczególny! Aby nie powtarzać błędów, bierzemy się do sprawy już teraz, z początkiem stycznia.

Przede wszystkim chciałbym by wypowiedziały się osoby, które wiedzą, że mogą wcześniej klepnąć urlop i być.Wiadomo, nie każdy ma taki luksus, ale dałoby to poglądową, wstępną listę gości.
Kolejna kwestia jeszcze ważniejsza, to potrzebuję jak najwięcej wolontariuszy, którzy zechcą wesprzeć sprawę finansowo. Ja wiem, że dopiero styczeń itd, ale wierzcie lub nie, na lipiec, a w ten miesiąc celujemy (takie słyszałem głosy, że sierpień to średnio) jeśli chce się wziąć jakiś domek, to trzeba działać już. A żeby działać już, to trzeba mieć trochę kasy na przedpłatę, pierwszą ratę czy co tam sobie nie wymyślą. Nie każdy wie, że będzie, nie każdy może sobie pozwolić na wydanie kilku 100 już teraz, gdybym mógł, sam bym założył, jak wcześniejszego sylwka, ale nie jest to teraz możliwe, więc taka pomoc finansowa byłaby bardzo potrzebna. Prosiłbym, by zgłaszały się tu osoby, które mogłyby już teraz, w przeciągu tygodnia, przelać około 300zł. można też na PW (znaczy telefonicznie czy fejsie też), to nie problem. Po prostu jeśli bym dzwonił w tym tygodniu o domki, to muszę mieć pewność, że jakby co możemy zapłacić pierwszą ratę na dniach.

Jeśli chodzi o podstawowe sprawy, to tak:

1. Standard: Żadnego srania do wiadra, że tak zacytuję Redreya. Musi być normalna ubikacja, łazienka, najlepiej dwie, może duży stół, no mają być normalne standardy do wypoczynku.

2. Długość: Nie przewiduję dłuższego wypadu niż piątek- poniedziałek, z czego oczywiście te dwa dni to też przyjazd i wyjazd. Dłużej nie ma sensu, bo urlop, wiadomo.

3. Miejsce: Tu bym celował w okolice Warszawy, Wielkopolski, tak, by względnie każdy miał blisko. Do tej pory to się sprawdzało i tego bym się trzymał.

4. Koszt: Trudno powiedzieć, ale liczymy się z wynajęcie dużego domku w pełni funkcjonalnego, więc ze 100-200 na głowę to raczej nie unikniemy. Także wystarczy już teraz, co miesiąc, odkładać 20-30zł i każdego staćSmile

Jeśli chodzi o te cztery kwestie, to są to ogólne uwagi jakie słyszałem na sylwku, na poprzednim CC i w ogóle przez ludzi, którzy najczęściej się gdzieś pojawiają, więc wydaje mi się, że tego trzeba się właśnie trzymać.
-----------

Jeśli ktoś chce gdzieś dzwonić, szukać, oczywiście może. Proszę tu wrzucać takie propozycje, ale starajmy się wynająć jeden duży domek. Jeśli ktoś ma własną działkę do udostępnienia, to też bardzo chętnie, ale z całym szacunkiem dla uprzejmości, musi spełniać 1 podpunkt.
Im szybciej coś znajdziemy i zabukujemy, tym szybciej będziemy mogli zająć się kwestiami już czysto Crewconowymi, póki co skupmy się na tym, co najważniejsze.

Także proszę, o wysyłanie wici o tym, na fejsie, na discordzie, podczas domowych wizyt, gdzie się da i wypowiadanie się tutaj odnośnie możliwości klepania urlopów itd. Pamiętajcie, że to nasze 10-lecie, warto myślę to upamiętnić wyjątkowym CrewconemSmile


RE: CC 9 - Rocznicowe! - Rika - 06.01.2019

Będę na pewno tym razem, nie ma innej opcji!
Z tym że muszę znać mniej więcej dokładniejszy termin najpóźniej w kwietniu x) Gdyż jest to kwestia nie tylko mojego urlopu, ale i urlopu mojej mamy (ktoś musi zostać z kociarnią xD).


RE: CC 9 - Rocznicowe! - Grigorij - 06.01.2019

Tradycyjnie dołożę wszelkich starań, ale nic nie mogę obiecać w tym momencie.


RE: CC 9 - Rocznicowe! - Ruri - 06.01.2019

A tak na rozpoczęcie poszukiwań, bo może też się wreszcie udam na jakieś CC, kilka na szybko znalezionych domków. Ilość osób, jaką brałem to tak do 30 na chwilę obecną. Ale większość domków ma podziały na pokoje i całe domki do wynajmu.

https://meteor-turystyka.pl/podkogutem-gora-kalwaria,gora-kalwaria.html
https://meteor-turystyka.pl/zlotykarpik,gwarek.html
https://meteor-turystyka.pl/lesneklimaty-otwock,otwock.html


RE: CC 9 - Rocznicowe! - okiren - 06.01.2019

Czy jakbym chciała przyjechać z mężem mym Dziadem, to musi się chłop rejestrować na forum? Jest na bieżąco z anime i przeczytał mangę do Thriller Bark włącznie. Bardzo wyczilowany jegomość, zdecydowanie nie z tych odstawiających trzodę, raczej z tych lasołażących lub leżących z piwkiem na trawce.

Ja mam teraz kupę wydatków i jadę na oszczędnościach, więc finansowo nie wspomogę.


RE: CC 9 - Rocznicowe! - Komimasa - 06.01.2019

Okiren, wiem, że różne zdania były o tzw. randomach, ale para to inna sprawa, a małżeństwo to już w ogóle. Imo nikt nie musi pytać, czy może przyjechać z drugą połówką. Jeśli ma być dzięki temu bardziej szczęśliwy, a i druga połówka dobrze się w takich klimatach czuje, to serio nie widzę najmniejszych przeciwwskazań. Wiem, że stałem murem za innym podejściem, ale to tworzy tylko podziały, a na cholerę nam one.


RE: CC 9 - Rocznicowe! - okiren - 06.01.2019

Cieszy mnie to zatem bardzo Smile
Czysto informacyjnie: wstępnie zapowiadałam się już na inne wydarzenie w terminie 11-14 lipca.


RE: CC 9 - Rocznicowe! - Seatherten - 06.01.2019

Ja się zgłaszam do dołożenia na pierwszą wpłatę.
Jeśli to mają być tylko cztery dni to dowolna data raczej mi odpowiada oprócz samiuśkiego środka lata (czyt przełom lipca/sierpnia "bo mało ludzi do roboty wtedy"), ale najlepszy czas to byłby koniec czerwca/wczesny lipiec.

widzę też coś takiego, ale średnio się znam i mała ilośc miejsc (do 11 łóżek jak rozumiem) ale podam bo nad jeziorem i koło lasu https://agroturystykalema.pl/agroturystyka-noclegi-cennik/ Nie wiem jak ludzie wygodniccy są czy każdy musi mieć łóżko itd...


RE: CC 9 - Rocznicowe! - Eikichi - 07.01.2019

Dołożę się na pierwszą ratę.


RE: CC 9 - Rocznicowe! - Redrey - 07.01.2019

Tak jak pisałem na fejsie chętnie wspomogę. Ze swoich propozycji to lokalizacyjnie dla większości wygodna była by rodzima miejscówka Komiego, byłem tam kiedyś na studiach i było super.
https://wawrzkowizna.pl