Forum
Artykuły, książki, ciekawe informacje - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: Restauracja Baratie (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Inne (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=110)
+---- Dział: Archiwum Restauracji (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=213)
+---- Wątek: Artykuły, książki, ciekawe informacje (/showthread.php?tid=940)Artykuły, książki, ciekawe informacje - Zaxus - 18.01.2010

Chciałbym, aby w tym temacie były podawane przez użytkowników różne ciekawe artykuły, książki, informacje o sprawach kontrowersyjnych.

Sam w nic obecnie nie wierze, więc mogę powstać jak feniks z popiołów ( bardzo mi się to przyda, nawet jako przysłanianie oczu, z tego powodu, iż ciężko jest w nic nie wierzyć, choć czasem mam i taką chęć, aby nic takiego, jak siły wyższe, chodzi mi tu o niebo, stan w którym ludzie znajdują się po śmierci, nie było)

Jeśli można to proszę o jakieś ciekawe wierzenia, nie opierające się na tym, że to my mamy służyć "Bogu", tylko na jakiejś energii itp.. Bo jak się okaże, że jakiś "Bóg" stworzył nas na swoje podobieństwo to sam spróbuję osiągnąć wyższy poziom mocy niż on, skopać dupę diabłu, wyjść z piekła i go załatwić za durny podział na brak bólu, dzięki czemu tak naprawdę według mnie nie da się czuć szczęścia i brak szczęścia, bez którego nie da się czuć bólu. I wieczne patrzenie z nieba i uśmiechanie się do ludzi oraz machanie, bądź błogą nieświadomość ( tak jak by nam oferował 24/7 bycie pod wpływem narkotyków, ogłupienia)


- Redrey - 18.01.2010

Polecam Ci gorąco Trylogie Roberta Monroe. Z pewnością Cię wciągnie i z pewnością spróbujesz tego co tam opisał Smile


- Zaxus - 19.01.2010

Dzięki za info spróbuję jakoś dopaść tą trylogię =)

Jeśli można to proszę też o artykuły, informacje video na różnych serwisach tak, aby był łatwy dostęp. Mieszkam w mieście, ale powiedziałbym, że to raczej "zadupie".