Aktualny czas: 30.09.2020, 01:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ogłoszenia OG
Autor Wiadomość
Jutsu
Gość

 
Post: #1
Ogłoszenia OG
Na wstępie zaznaczam iż nazwa tematu jest celowa, nie chcemy bezpośrednio uderzać w wyznawców i robić z tego parodii. (A tak jest nie bezpośrednio) Skoro nie uderza to zostawiamy oryginał.

Okej wiec, jako że obecnie trwają igrzyska, polecam załogom całą uwagę skupić właśnie na tym. Co by Wam ułatwić na obecną chwilę bezczelnie wstrzymujemy dawanie punktów. Za nic nie dostaniecie punktów więc skupić się nad zadaniami 8-)
Chyba pozwolę sobie na więcej :mrgreen:

Temat ten będzie zbiorem najważniejszych info, nie chcę tu syfy wiec poczyniłem odpowiednie kroki. Zawsze mogę go otworzyć i dodać post i będzie on zawierał ważną informację.
29.01.2010, 12:27
Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Dołączył: 25.04.2009
Skąd: Łódź
Post: #2
 
Mam przyjemność zakomunikować wam co postanowiło jury. Jednym może się to spodobać, a innym nie, ale to jury decyduje w tych sprawach.

Po pierwsze:
Wyniki każdej z konkurencji zostaną ogłoszone na koniec igrzysk.

Po drugie:
Fiki, jak również inne prace zostaną udostępnione pozostałym użytkownikom na zakończenie rywalizacji tj. na koniec igrzysk.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
03.02.2010, 00:01
Return to top
Jutsu
Gość

 
Post: #3
 
Informuję że Kapitanowie mają prawo (jak nie powinni to zrobić ;-) wysłać projekt rozszerzenia do swoich podwładnych (znaczy wiecie zastępstwo tak?) i możecie sobie razem omawiać. Jeżeli nie ma kapitana zastępcy proszę się zgłaszać do mnie.
19.02.2010, 00:13
Return to top
Jutsu
Gość

 
Post: #4
 
Czas, na nowe ogłoszenie. Wprowadzamy zasadę Stop (tak, na złość bo nie lubię łaciny) W zasadzie mógłbym zamykać temat bo dałem sobie takie prawo (znaczy się moda tam) EwenTualnie stop zmieni się na Pax. Wracając, nie chciałbym pozbawić się tej przyjemności usuwania postów ludków którzy się zapomną 8-)
W momencie jak napiszę PAX czy STOP to wasze pisanie się kończy i nie jest wliczane, posty po będę z największą przyjemnością usuwał. Akuratnie jako że dopiero się o tym dowiedziałem, to pozwolę sobie zrobić z DBF mi się podoba, mogę kontynuować, mogę usunąć marynarkę, mogę dać czas kapitanom na ewakuację.
27.03.2010, 13:38
Return to top
Jutsu
Gość

 
Post: #5
 
Właściwie to jest temat, który jest miejscem gdzie będę wam przekazywał pewne postanowienia. Otóż mam zamiar za to się ostro wziąć. Ale niestety i Was coś czeka.

Po pierwsze. Nigdzie nie było napisane, że może zostać tak, jak jest. Nie może.
Nad avkiem musi być ranga. Chcażby doklejona paintowo, tak jak rozmawialiśmy. Tak by była dana ranga. Czas macie do końca tego tygodnia.
Kara za niezrobienie -5 punktów a potem -1 za każdy dzień zwłoki.

Po drugie co jest już lepsze. Musicie, albo chciałbym byście zrobili tak jak to wam zapewne kapitan powiedział czyli uzupełnili statystyki. Tak jak w rozszerzeniu.

Po trzecie. Chcę wiedzieć czy Runba zostaje czy nie. I czy zmienia się kapitan Soge.


Po czwarte: i to już miła nowina. Każdy ma prawo wymyślić sobie 3 specjalne ataki. Bazować one mają na heroicznym czynie z rozszerzenia. Czyli jest to niby bohaterski czyn, ale możecie go sobie dowolnie wykreować. Osobiście uwielbiam takie rzeczy więc agree było szybkie ;-)
Możecie też pytać się jak macie jakieś wątpliwości. To na razie tyle.
30.03.2010, 14:16
Return to top
Jutsu
Gość

 
Post: #6
 
Witam was na kolejnych komunikatach. Tym razem będzie inaczej, może na wstępnie o DBF. Albo i nie o tym sobie jeszcze pogadam z kapitanami o ile ha! będą chcieli ze mną rozmawiać. No dobra olać to. Co można powiedzieć o braku rozszerzenia, hmm ja wiem pewnie kto pomyśli może zgadnie, za to czas najwyższy rozprawić się z piękną przeszłością. Trochę czasu zebrało mi zebranie tego, choć póki co dużo tego nie ma, i w zasadzie nie mam zamiaru pisać za co, pogoniłem komiego i tyle, tak jak miało być nie było. Na razie sam sobie sterem i okrętem.
Ostatnio też założyłem nowe działy, nie tematy. A działy. Czemu? Nie oszukujmy się bo to nie ma sensu. Średnio z reguły patrzymy na to co się wyświetla, tak byłoby to płynniejsze no i najważniejszy był niezbędnik, gdzie chciałem umieścić owe komunikaty. Po co? Zapewne zadajecie sobie to pytanie. Ale tym razem to ja na was wyleję kubeł zimnej wody.

Po raz nie pierwszy ale mam nadzieję że ostatni zignorowaliście moje uwagi. Nie mam siły przebicia? Być może dlatego bo byłem zbyt łagodny.
Otworzę ten temat byście mogli tu napisać np "cholera faktyczne" :lol:

Jedziemy więc z punktami:

Kodu 1
nrgzero77 1
Iskariota 2
Naj 4
Grigorij 5
Imi 5
Syrenka 8

Koniec. Tu niestety kilku jest pokrzywdzonych ale czemu, tego póki co nie napiszę.


A teraz czas na tą przyjemniejszą część dla mnie a gorszą dla was, jeżeli tacyście sprawiedliwi to jedyne co Wam zostaje to przyznanie mi racji.
Nie oszukujmy się, zapomnieliście, zlekceważyliście wyleciało wam z głowy, to nie było nie wiadomo ile, a mnie zawsze można było spytać.
Następnego dnia założyłem specjalny temat, "pytania pytania". Ja chcę pomóc być bardziej otwartym ale chyba się nie da.
Czas więc na punkty minusowe, a teraz za co, za to co było w ogłoszeniach.
W miarę dokładnie posprawdzałem kto na ile "zasługuje". Choćbym nie wiem jak szukał, usprawiedliwienia nie ma.

Syrenka -15
Chocobo -15
Korosław - 9
Najuch -15
Sasha -15
Seratrio -15
Uisper -13
Eihnaren -7

Jackie D. Flint -15
BakaSakana -15
c3po - 15
Chlor - 15
Cruss - 15
Grigorij -15
Mononoke -15
Perkos -4
Nac -15
Tatra - 15

Iskariota - 13
Hisoka -10
Kyouchikuka - 7
Takoyaki -14
Shimka - 3


Feniks -104
Soge - 139
Fallen -37

Oczywiście główna wina spada na Kapitanów i oficerów.
I nie mam nic przeciwko aby to oni porozdzielali między sobą punkty karne.

No sorry ale przypilnować to chyba nie był aż taki problem. Co mnie jeszcze bardziej rozbawiło zauważyłem, że w tym czasie wielu z was wprowadził osobie profesje... niezrozumienie? Raczej tak, czyja wina?
15.04.2010, 22:52
Return to top
Iskariota Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107
Dołączył: 18.12.2009
Skąd:
Post: #7
 
Chciałem tylko upewnić cię, że według w/w rozpiski Fallen ma 47 punktów minusowych, a nie 37 - proszę o poprawę tego niedociągnięcia.

Z góry dziękuję

[Teraz to ty Jutsu możesz napisać "Cholera faktycznie!" 8-) ]

Zuooo... nie ma obrazka xD
Ten pan zebrał: 7 punktów
16.04.2010, 22:40
Return to top
Jutsu
Gość

 
Post: #8
 
Nie, ja często celowo zostawiam błędy ;-)

A teraz do rzeczy.
Otóż mieliśmy wczoraj zebrano i na nim wiele rzeczy ustalono. No przynajmniej to co trzeba. W każdym razie warto tu powiedzieć o jednej bardzo ważnej rzeczy.
Ustalono, że każda załoga wymyśla wyspę jak i przygodę innej załodze. Innymi słowy wymyślacie wyspę jak dla siebie tyle że nie dla siebie. Kiedy skończycie i ja je zaakceptuję można ruszać z rozszerzeniem, wątpię byście wyrobili się przede mną :-P
Dodatkowo kapitanowie załóg będą takim MG w innych załogach, aby nie wydłużałoby się to za bardzo kapitanom mogą w tym pomagać oficerowie.


Tutaj abyście mogli wymyślić historię warto was poinformować jak to sobie możecie przekładać. Zwykły marines taki jaki był w 2 odcinku OP jest 6 razy słabszy od was. Czyli już sześciu może was pokonać, miejcie to na uwadze.


No i to wszystko.
25.04.2010, 13:49
Return to top
Jutsu
Gość

 
Post: #9
 
Okej ludziska. Tym razem waszym "zadaniem" jest podesłanie mi flagi załogi swojej rozmiar 45x45.
Najlepiej się sprężyć :mrgreen:
05.05.2010, 23:38
Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,286
Dołączył: 28.04.2009
Skąd: Kraków
Post: #10
 
Jutsu chyba przeginasz z tym 45x45, jak dostaniesz flagę fallen w takim rozmiarze to nic a nic nie zobaczysz na niej.

[Obrazek: a5d45uF.png]
06.05.2010, 00:22
Return to top
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama