Aktualny czas: 23.11.2020, 17:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nowy Porządek
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,282

Co do Deidary to on cały czas stał na grzbiecie ptaka, więc Luffy, wchodząc nań brutalnie go z niego zrzucił xD. Co do rozbicia lalki, to w samym naruto również rozpadła się ona po jednym morderczym ciosie Sakury, więc stąd mi się to wzięło.

Z tym Soru fakt skomplikowana sprawa, ale myślę że opanował jest odpowiednim słowem, gdyż jest uniwersalne, znaczy że potrafi użyć techniki i nie ingeruje w sposób owego opanowania, a zrozumiał jak ją wykonać bardziej by pasowało, podczas walki z przeciwnikiem, który Soru używał i Zoro dzięki obserwacji nauczył się tej techniki.

Co do Blodyn, to tak mam że ile bym korekt nie zrobił to zawsze coś się znajdzie xD.

01.08.2009, 22:47
Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,079

" Roślina okazała się jednak twardsza niż stal, i obydwa posypały się na drobne kawałeczki niczym szkło. A sam szpic gałęzi wbił się wprost w klatkę piersiową Zoro masakrując jego narządy wewnętrzne, a ten zawył z bólu."

Przeczytaj 2 razy zrozumiesz. Ogólnie martwi mnie motyw "Zoro zbawca Bleacha" tym bardziej, ze wobec tej 5 jest nikim.

Rozmowa Crane

"Jaką znowu grę cholerny draniu? Mam już dość tych twoich gierek."

Gdzie były wczesniej pokazane jakieś gierki, to chyba pierwsza z nim rozmowa.
No i to przeklinanie, nie to nei pasuje.

Teach naiwny, Yonkou powinien ich zmyć jak domestos bakterieTongue

" tym co się wokół nich wyprawia."

Wyprawia, to słowo nie pasuje.

"ork" -WTF?

Załoga Białobrodego, takie potęzne wilki morskie dają sięna względy Hebihime jak tak nie użyła Mero Mero? Przecież to nie sa pierwsze lepsze platfusy.

Yonkou Ayako przypomina mi: Mizukage (to na penwo zawazyło, iż jest postacią kobiecą) bądż 4 generał z D Gray ManaTongue Moc ma świetną i ogólnie super. Inna sprawa, ze każdy na początku by zauważył, ze to iluzja.

Zamknij się i patrz, dzięki mi żyjesz,

Kaidou wyszedł ci bardzo dobrze. Cały ten fragment był najlepszym z całej 9 czTongue

Reszta zero czegokolwiek. Te przerywniki po 2 zdania ech no mi się nei podoba. C nie znaczy, z einni też tak to odbiorą.

Załatwiłeś Hancock szkoda.

Teraz tak. Ogólnie pomysł z przekonywaniem Yonkou był chory i bez sensu. Że Shichibukai się na to zgodzili to popada w zastanowienie. Inna sprawa, że wysłano
zaledwie dwóch Schichibukai przeciwko Yonkou. Ale przynajmniej zobaczyliśmy twój sposób widzenia Yonkou, Kaidou najlepszy potem Mizukage. Szkoda, ze zainfekowałeś Białobrodego bo to było po prostu pewne. Shanks jak zwykle musiał sie zabawić wyszedł ci naturalnie i tak jak go lubię.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.08.2009, 23:04
Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,079

? Powiedział blondyn znajdujący się na grzbiecie wielkiego białego ptaka.
Zszedł niżej i dołączył do niskiego i garbatego towarzysza.

- Ma rację, my przyszliśmy tutaj za tym piaskowym Jinchuuriki. Ja nazywam się Sasori, a on to Deidara, dobrze zapamiętajcie, bo jeśli będziecie stawiać opór, to ostatnią rzeczą jaką odtworzy wasza pamięć będą nasze imiona.
- Nie oddamy wam go, dopiero przed chwilą go odzyskaliśmy. ? odpowiedział zbulwersowany Lee.
- Większość z nas nie ma już czakry, nie damy im rady, co robić! ? taktyk bił się z myślami.
Wszyscy czterej stali nad nieprzytomnym Gaarą i myśleli jak się z tego wywinąć. Nieoczekiwanie pod ich stopami znalazło się kilka białych pająków. Shikamaru wiedział co się szykuje, więc bezzwłocznie rzucił się na ratunek i zakrył swoim ciałem Kazekage.
- Katsu!
Nastąpiła ogromna eksplozja, spora ilość kurzu sprawiła że widoczność była praktycznie zerowa. Niespodziewanie z chmury dymu wystrzeliły dwie dłonie i pochwyciły ogromnego białego ptaka, co wprawiło napastników w nie małe zdziwienie.
- Gomu Gomu no Rocket! ? krzyknął Luffy i poleciał z ogromną szybkością w stronę przeciwnika.
Jego głowa wbiła się w brzuch blondyna, który krzyknął z bólu, a siła odrzutu roztrzaskała go o pobliski budynek. Garbaty członek organizacji, szybko przyjął postawę obronną, lecz atak, którego się spodziewał nigdy nie nastąpił. Pirat stał na grzbiecie bomby i uderzając ją w głowę darł się:
- Ja też chce tak jak ten koleś przed chwilą! Leć! Leć! Leć!

Podkreślone zdanie jasno wskazuje iż zszedł na ziemięTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.08.2009, 23:07
Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*

Dzięki za reckę do dziewiątki.

Komimasa napisał(a):" Roślina okazała się jednak twardsza niż stal, i obydwa posypały się na drobne kawałeczki niczym szkło. A sam szpic gałęzi wbił się wprost w klatkę piersiową Zoro masakrując jego narządy wewnętrzne, a ten zawył z bólu."

faktycznie to zdanie jest tragiczne, zaraz się poprawi Tongue

Cytat:"Jaką znowu grę cholerny draniu? Mam już dość tych twoich gierek."

Gdzie były wcześniej pokazane jakieś gierki, to chyba pierwsza z nim rozmowa.
No i to przeklinanie, nie to nei pasuje.

To nie pierwsza ich rozmowa, ale masz rację po części rację, bo gierek wcześniej nie było.

Cytat:"ork" -WTF?

Za dużo Władcy Pierścieni, wiem, początkowo chciałem dać smoka, ale ten musiał by ziać ogniem, a z odbiciem tego Kuma mógłby mieć problemy xD.

Komimasa napisał(a):Załoga Białobrodego, takie potęzne wilki morskie dają sięna względy Hebihime jak tak nie użyła Mero Mero? Przecież to nie sa pierwsze lepsze platfusy.

Zakładałem że widzą ją pierwszy raz, ale w sumie trochę przesada, masz rację, ale już nie bardzo jest jak to zmieniać.

Komimasa napisał(a):Ogólnie pomysł z przekonywaniem Yonkou był chory i bez sensu. Że Shichibukai się na to zgodzili to popada w zastanowienie.

Pomysł nie jest bez sensu, ma swoje drugie dno Wink. A Główny motyw jaki kierował Schichibukai to to że sami zaczęli się obawiać, gdyż znali moc Sengoku, a atak został wymierzony w rząd, którego przecież są częścią.

Ogólnie ciesze się że spodobali Ci się Yonku, bo cholernie chciałem żeby to dobrze wyszło.

Komimasa napisał(a):? Powiedział blondyn znajdujący się na grzbiecie wielkiego białego ptaka.
Zszedł niżej i dołączył do niskiego i garbatego towarzysza.

Miało być Sfrunął niżej, zaraz poprawię.

01.08.2009, 23:24
Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Kiedy się można spodziewać następny?
Tak mniej więcej bo zaczynam myśleć że nigdy to nastąpi.
A zarąbiście to połączyłeś, nawet nie zdziwił bym się jak ci wrogowie byli jeszcze innego anime o którym nie mówiłeś.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
03.08.2009, 02:06
Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*

Będziesz robił tego fanfika, bo długo nic się tu nie dzieje :cry:

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
09.09.2009, 22:32
Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*

Niestety praktycznie wcale nie mam na to czasu. Chęci też odchodzą. Ale myślę że będą się pojawiać kolejne rozdziały, tylko pytanie w jakiej częstotliwości. Może jeden na dwa miechy, ciężko powiedzieć, tym bardziej że jestem w klasie maturalnej.

09.09.2009, 22:34
Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*

RdR napisał(a):Ale myślę że będą się pojawiać kolejne rozdziały

Cieszę się że będzie, bo już traciłem nadzieje.

RdR napisał(a):tylko pytanie w jakiej częstotliwości. Może 1 na 2 miechy

Przeżyję to, ale ma byc jakiś ;-)

09.09.2009, 22:37
Return to top
perkos Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30

będziesz jeszcze pisać tego fika ?? bo nawet fajnie się zapowiada :-)
18.02.2010, 22:46
Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*

Niestety nie. Skończyłem z tym xD.

20.02.2010, 02:28
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama