Aktualny czas: 23.11.2020, 21:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo
Autor Wiadomość
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 748

Jak zauważyłem, to bez dodatku gra się trudniej.

Jak dla mnie jeżeli grać w Diablo II to tylko z dodatkiem.

25.05.2010, 14:37
Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,282

Hahaha, gra legenda. Wszystko od początku do końca jest w niej idealne, a z dodatkiem Lord of Destruction to jest już pogrom kompletny. No nie, przez ten temat, mam ochotę przejść tę grę 17 raz.

27.05.2010, 23:09
Return to top
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
RE: Diablo II
Komi zmienisz temat na Diablo jako takie? Bo w sumie chciałem popisać o każdym, głównie o III, więc bez sensu trzy tematy jak można jeden.

Dwa tygodnie temu postanowiłem sobie zagrać w Diablo + Hellfire, bo nigdy nie miałem okazji! Widać na przestrzeni kolejnych części, że sporą ewolucje przeszła ta seria. Dużo rzeczy mi brakowało w jedynce, ale bardzo zaskoczył ciężki, znakomity klimat, podtrzymywany przez świetny soundtrack. Brakowało wyjaśnień do fabuły (podobno w instrukcji w oryginalnym pudełku jest Tongue), ale w trakcie trochę się wyjaśniło. Ta decyzja jak się okazało tydzień później była przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, bo nawiązań w Diablo III jest mnóstwo już w becie. Wrażenia bardzo pozytywne, dwie nocki zarwane, "przedpremiera" zamówiona na odbiór osobisty w Empiku i cóż więcej mówić... jak wyjdzie finalny produkt nie wiem, ale szykuje się kolejny miażdżyciel od Blizzarda, mimo kilku rzeczy które mi tam nie odpowiadają bawiłem się w becie świetnie. Kolejną olbrzymią zaletą gry jest jest marka... o tak, na prawdę wiele znajomych w to będzie grało, także pod względem społecznościowym będzie to taki facebook gier komputerowych jakim można powiedzieć bywa WoW. Przemyślanie zrobiona gra - bo i najtrudniejsze tryby jak zapowiadają twórcy będzie można solować. Fabularnie także szykuje się ciekawie, już beta - jeśli ktoś ogarnia świat Diablo daje trochę do myślenia, co może wyniknąć dalej z... Dodajmy do tego dubbing cdprojektu i mamy kolejne Diablo na 12 lat.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
28.04.2012, 00:07
Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
RE: Diablo II
Blizzard: Oni nie tworzą gier, oni tworzą legendy.
W tym zdaniu można opisać wszystkie gry jakie stworzyli, ja także przypomniałem sobie Jedyneczkę, żeby lepiej być naszykowanym na mordor, który będę szerzył Trójce. Też zamówiłem przedpremierowo i oczywiście wersja pudełkowa ;]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.04.2012, 20:13 {2} przez Nac.)
28.04.2012, 20:12
Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
RE: Diablo
Przepraszam, że post nad postem.
Ta gra jest CUDOWNA! Jak pomyślę ile czasu czekało się na grę, to jeszcze bardziej cieszy człowieka. Gram sobie spokojnie z fabułą, żeby nic mnie nie ominęło. W sumie gry tego typu mówią nam, że liczy się przede wszystkim nawalanka, a fabuła jest jakby na dalszym planie. W Diablo III, jak i w Dwójce fabuła stoi na zajebistym poziomie, w trójce trochę to zmienili <czyt. rozmowy między postaciami w czasie gry no i nasz/a rozmawiający/a bohater/ka>, ale to nie zmienia faktu, że jest to pokazane w bardzo ciekawy i przede wszystkim fajny sposób ;] Samo to, że grałem w jedynkę i dwójkę, to człowieka bardziej napędza do grania, oczywiście nie mówiąc o książkach o uniwersum Diablo ;]
Mam tylko jeden minus, ale nie do gry ale do Polskich dystrybutorów. Wyszło za mało kopii Diablo, przez to w niektórych sklepach szybko ich zabrakło, a i niektórym cofnięto pre-ordery. Mam nadzieję, że to szybko nadrobią.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.05.2012, 20:24 {2} przez Nac.)
15.05.2012, 20:22
Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,079
To ja wam powiem co było w Poznaniu. Kumpel na zajęcia się srogo spóźnił i opowiadał, oczywiście na zajęciach wszyscy chcieli "pomacać" grę. O 9 otworzyli i bardzo szybko ze 100 kopii zeszło na 30. Kolejki było po 100 parę metrów, dwie dziewczyny zemdlały, ktoś rzucił gaz łzawiący... Jednym słowem Diablo w Polsce. Ogólnie każdy empik miał po 100 kopii, ludzie podchodzili i pytali "czy są jeszcze jakieś kopie" i sprzedawca od razu mówił np "5 jeszcze zostało", wszyscy wiedzieli, czego jest dziś premiera.

Mnie ta gra nie interesuje, ale zjawisko społeczne interesująceBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

15.05.2012, 21:20
Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,871
Dobra gra będzie dobra również za pół roku - wtedy zagram.
15.05.2012, 21:41
Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
(15.05.2012, 21:41 )Orzi napisał(a): Dobra gra będzie dobra również za pół roku - wtedy zagram.
Za pół roku, za rok, a nawet i za 3 ;] Za mało czasu posiadam Diabełka III, żeby być tego w 100% pewny, ale wiadomo, że dobre gry są nieśmiertelne, a na pewno długowieczne. Takim przykładem jest oczywiście Diablo II LoD, który pomimo swoich lat nadal jest obleganą grą na BN'ecie ;]

17.05.2012, 00:37
Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Chciałam zagrać w Diablo 1 ale nie mogę znaleźć (w sensie nie potrafię szukać) żadnego linku gdzie można to pobrać.

Jeśli ktoś byłby na tyle miły i podał stronkę, na której można pobrać wersję na komputer z dodatkiem Hellfire to będę bardzo wdzięczna.

Edit: Heishi, bardzo dziękuje za link :*

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2012, 13:02 {2} przez Filemon.)
03.07.2012, 12:07
Return to top
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
O już masz, to dobrze. Jakby były problemy na Win7 to wejdź do exeka i pozaznaczaj tam opcje jak odpal w rozdzielczości 6xx, 256 kolorów, wyłącz kompozycje, itd. Świetna gra, i nadal wygląda spoko wtedy. Mega klimat, ogromnie się cieszę że zagrałem przed "trójką", szkoda że mnichem i w sumie nie ukończyłem Hellfire, bo niekanoniczne i czasu brak, bo już nowy wchodził na scenę.

Aż dziw nie bierze, że nie napisałem tu nic o wrażeniach z D3, no więc... nie chce mi się, ale mam dwa linki do wątków z forum Blizzarda, które idealnie oddają obecny stan:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5979091024
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5978370688

Zgadzam się w 100% z problemem, ponadto dodam od siebie że dubbing polski jest nierówny, a niektóre postacie mają nowych aktorów przez co dużo traci. Fabuła nie jest zaskakująca, a końcówka (4 akt) jakby niedopracowana, robiona na szybko. Jest to rozczarowanie roku zdecydowanie, bo mówimy tu o Blizzardzie, i chociaż gra się nadal fajnie kilkadziesiąt czy kilkaset godzin to jednak to nie jest już to. Singiel zabity przez skupienie się na multi i mnóstwo niefajnych rozwiązań zabiły trochę uniwersum. Takie 7/10, co oznacza niezły tytuł, ale ponownie - mówimy tu o Blizzardzie i taka ocena to jest na tle standardów tej firmy porażka.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
03.07.2012, 22:04
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama