Aktualny czas: 24.09.2020, 15:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ekspansja muzułmańska
Autor Wiadomość
Jutsu
Gość

 
Post: #1
Ekspansja muzułmańska
Moi drodzy, stoimy przed bardzo realnym SUUPAA niebezpieczeństwem xD. Już od pewnego czasu dużo mówi się o tym, że po prostu Europa znajdzie się w panowaniu muzułmanów. I ten temat jest takim "wybiegiem w przyszłość". Złóżmy że w istocie jest tak jak przewidują i muzułmanie faktycznie dostaną się do urzędów dzięki poparciu oczywiście swoich (bo będzie ich więcej). Jak według was wyglądałyby np Niemcy, Francja czy Polska? Czy to naprawdę byłoby takie złe? Zawsze może być tak, że ci młodzi muzułmanie zmienią trochę poglądy i nie będzie kropka w kropkę jak w obecnych krajach muzułmańskich. Oczywiście można i założyć, że będzie kubek w kubek (ależ my mamy w tym polskim określeń :-D ) Że temat kontrowersyjny to chyba nie muszę pisać ciemu. Sytuacja kobiet, prohibicja itd.

Według mnie prohibicja byłaby jak najbardziej prawdopodobna jeżeli mają tak w swojej religii i większość faktycznie przy tym wyznaniu zostaje. A wtedy w Polsce wzrosłaby liczba samobójstw xD. Albo nie, mielibyśmy wojnę domową. Bo póki lud ma klapki na oczach to jest jeszcze dobrze, ale jak mu się alkohol zabierze, to aż strach się bać :mrgreen:
No za dużo się w tym nie orientuję, więc jestem ciekaw waszych wizjons :->

ps. Już klasycznie, pomysł na lepszą nazwę tematu mile widziany ;-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2015, 14:24 {2} przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
08.07.2010, 12:27
Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
Dołączył: 27.08.2009
Skąd:
Post: #2
 
Heh... mi się wydaje, że akurat Polska i te biedniejsze kraje nie są jeszcze tym tak bardzo dotknięte. Według mnie to Niemcy, Francja, Wielka Brytania prawdopodobnie pójdą na straty... nie tylko z powodu napływu muzułmanów, a dzięki kurczeniu się rodowitej populacji.

W sumie nie lubię tej cechy, bo jestem ateistą, ale chwała, że mamy w Polsce tak wielu nietolerancyjnych katolików... Polska to kraj mocno katolicki (choć powoli to się osłabia)... Bóg, Honor, Ojczyzna...

Mi się wydaje, że zanim w Polsce stanie się to poważnym problemem, te klapki na oczach się otworzą... w końcu mamy blisko sąsiadów, którzy już niedługo będą krajem muzułmańskim.
Gorzej, że nasza europejska populacja powoli wymiera... Na całym świecie... za populację europejską uważam też dość dużą część amerykanów, w sumie chodzi mi chyba o "białych".

Problem w tym, że okupująca nas społeczność ma wartości, których nie pochwalam, gdyby to byli racjonalni ateiści pewnie byłbym szczęśliwy... zdzierżyłbym protestantów, buddystów... a już nawet katolików, gdyby nie palili na stosie(byli tolerancyjni dla ateistów, teraz w miarę są, może nie tak bardzo ale są). Nie podoba mi się życie nakazywane muzułmanom przez "ich Boga", więc mam, może jeszcze nienikłą, ale dość słabą nadzieję, że nie zapanują nad Europą...

Ktoś kiedyś mówił, nie wiem, czy na forum, czy znajomy:
Jedzie dwóch cwaniaczków muzułmanów autobusem w Niemczech (chyba) i zaczynają mówić, że ich jest tak wielu, że niedługo przejmą władzę w państwie, na co odpowiedziała pewna babcia, iż żydów przed pojawieniem się Hitlera też było bardzo wielu...

Heh... szkoda, że najprawdopodobniej tylko taki sposób byłby skuteczny...

Niestety przez to, iż mamy wysokie podatki w rodzinie musi pracować i mężczyzna, i kobieta do tego ruch feministek, które do tego nawet nawołują... Praca kobiety ogólnie jest chyba mniej opłacalna dla pracodawcy... o ile ma ona rodzinę i chce mieć dzieci.

Przez to, że kobiety pracują nie mogą mieć wielu dzieci... ludzie... hmmm... bardziej rozwinięci dbają o pieniądze, źródło utrzymania, przed wydaniem na świat potomstwa...
Przez co ci mądrzejsi i rozwinięci zaczynają, ginąć, a jest coraz więcej... ludzi o mniejszym IQ... Do tego to, że pracująca matka nie poświęca wystarczająco wiele czasu na wychowanie dziecka... przez to taka degeneracja w społeczeństwie, która się pogłębia.

Nie miałem czasu wszystkiego napisać, może później dokończę.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
08.07.2010, 13:04
Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Dołączył: 25.04.2009
Skąd: Łódź
Post: #3
 
Powiem tak: za jakieś 50 lat będziemy zalani muzułmanami. Polsce jeszcze to nie grozi, choć w Warszawie wymuszono budowę meczetu z minaretem. Czy ich ekspansja jest zła? Ja uważam że każda ekspansja - czy to murzynów z Afryki, Chińczyków czy muzułmanów jest zła. Po to są państwa żeby czymś odróżniać się od innych nacji. Jak u siebie mają źle to ich sprawa - widać że źle się rządzą. A tak zawsze do Europy przybywają - lepiej się żyje, często za darmo, bo w wielu państwach opłaca się nic nie robić - tylko dzieci i żyć z nich, bo dostaje się socjal. Czy sam islam jest zły? Ja uważam go za dobrą religię, ale niech wyznają sobie go u siebie, ewentualnie kto chce z białych to może. Ale po co mi jakieś Arabusy na ulicach? Toż to istny strach. Każdy Arab to potencjalny terrorysta - nikt mi nie wmówi że tak nie jest, bo wystarczy że jakiś imam (ksiądz) rzuci hasło świętej wojny i każdy będzie gotów poświęcić swoje życie w imię Allaha. To że są abstynentami i mają swoje posty nie przeszkadza mi, ale jakby doszli do władzy to kto wie czy nie chcieliby wprowadzić tych praw dla wszystkich?! Poza tym wkurzałoby mnie ciągłe nawoływanie ze szczytu minaretów (najwyższy na świecie ma 210 metrów). Jeszcze w dodatku kilka razy dziennie. Undecided W Szwajcarii zakazano budowy minaretów, ale genialna UE nakazała znieść ten zakaz.
Sama ekspansja poważnie zagraża Francji, Niemcom, Holandii, Belgii, w mniejszym stopniu Wielkiej Brytanii i Włochom. Ale to jest najbardziej ucywilizowany zakątek Europy i jest się czego bać. Sami bili doszli do takiego rozwoju swoich państw. Czemu niby muzułmanie mieliby decydować o polityce? Francja miała z tym ogromne problemy i skończyło się wielkimi burdami. Za śmierć jednego bandyty poszli do ataku wszystkie murzyny. Z muzułmanami będzie tak samo, bo już policja nie może sobie z nimi dać rady. Jak kogoś policja zabije to nagle domagają się praw takich jak mają biali. A ja jestem zdania, że powinno być tak: przyjeżdżasz do nie swojego kraju, jesteś imigrantem to nie masz żadnych praw. Jak twoja rodzina będzie mieszkała co najmniej 100 lat to dopiero będą mogli dostać obywatelstwo. Zero kłopotów. A teraz to rządy państw UE mogą być tylko same sobie winne. Wpuszczają wszystkich jak leci na krzywy ryj, 80% nie pracuje, a biały zapierdala na ich socjal. A niech idą do dżungli z dzidą polować na antylopy albo na pustynię wypasać wielbłądy. Na obywatelstwo trzeba zasłużyć i zapracować. Takie moje zdanie. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
08.07.2010, 13:16
Return to top
Uisper Offline
ლ(ಠ益ಠლ)
Tom's Workers

*
Liczba postów: 232
Dołączył: 04.09.2009
Skąd:
Post: #4
 
Smutne, ale prawdziwe. kiedyś oglądałem filmik, w którym było wszystko ładnie przedstawione... była tam mowa, m.in. o tym, że polska będzie jednym z krajów który nie będzie działał pod wpływem innych kultur (dzieki nacionalistom...), poszukam i wstawie linka.

@EDIT
http://www.youtube.com/watch?v=THrltK9cGo8
08.07.2010, 13:19
Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Dołączył: 25.04.2009
Skąd: Łódź
Post: #5
 
Zaxus napisał(a):Ktoś kiedyś mówił, nie wiem, czy na forum, czy znajomy:
Jedzie dwóch cwaniaczków muzułmanów autobusem w Niemczech (chyba) i zaczynają mówić, że ich jest tak wielu, że niedługo przejmą władzę w państwie, na co odpowiedziała pewna babcia, iż żydów przed pojawieniem się Hitlera też było bardzo wielu...
Super riposta. :mrgreen:
Jeszcze jedno mnie wkurza i obawiam się tego. Mianowicie jak muzułmanów będzie tak dużo w Europie i przeważą nad białymi to zaczną domagać się z czasem coraz większych praw. W momencie kiedy biały w końcu postawi się i powie "dość tego dobrego" może dojść do wojny. Muzułmanie podniosą, że dyskryminuje się ich. Ponoć antychryst już się narodził na świecie. Tak twierdzi Nostradamus. :roll:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
08.07.2010, 13:25
Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
Dołączył: 27.08.2009
Skąd:
Post: #6
 
Hmmm... Reklamowali chyba program na History Channel... o tym kto według Nostradamusa mógłby być 3 antychrystem

Cytat:Who is Mabus? This video takes a deeper look at Nostradamus's prophecy of a third antichrist wreaking havoc on the Earth and considers whether this mysterious figure could be Saddam Hussein, Osama Bin Laden, or some currently unknown figure.

Taki jest opis... znalazłem ENG wersję... Osobiście nie oglądałem, ale chyba dość mocno to reklamowali...


Zgaduje że oglądałeś Smile

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
10.07.2010, 00:09
Return to top
Bafat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 84
Dołączył: 29.04.2009
Skąd:
Post: #7
 
Co do nas, to wydaje mi się ze mamy taki naród że nie opłaca się nas atakować. II wojna to pokazała, działamy dalej na szkode wroga, powstania itp. Stety niestety ale coraz większy wpływ wywiera na nas zachód, ma to swoje plusy i minusy.

A co do zagranicznych, to powoli wprowadzają różne prawa, nakazy i zakazy. Holandia(jeśli się nie mylę), zakaz chust zasłaniających całą twarz. Francja ma to do siebie, że zawsze budzi się z ręką w nocniku, Niemcy, Anglia są waleczniejsi(a przynajmniej trochę).

A nawiązując do przepowiedni różnych to jest kilka co się łączy, to wasze + przepowiednie papieskie, gdzie Benek jest przed ostatni.
http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2144. Gdzieś jeszcze było że jeden z dwóch ostatnich ma uczestniczyć w oblężeniu Watykanu przez muzułmanów, ale tego nie mogę znaleźć;/.
I trzecia mówiąca o zjednoczeniu słowian(Polska, Litwa, Słowacja itp) w 1 naród, który ma być silniejszy niż USA, jeśli muzułmanie mają atakować z południowego zachodu, to ma sens. I wtedy jako jeden naród mamy udzielać wsparcia reszcie świataSmile.

Ile w tym prawdy, nie wiem. Według mnie musiałaby się UE rozlecieć, Niemcy Francja Anglia i inne bogatsze do siebie wrócą, a my znów będziemy bawić się w słowiańskie pakty. I problemem pozostaje Rosja, której polak nie zdzierży jako pierwszych skrzypcy^^

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy dlaczego nie zaczniesz od dziś?
10.07.2010, 01:55
Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
Dołączył: 27.08.2009
Skąd:
Post: #8
 
W sumie taki atak na Watykan... Łączenie się białych w Polsce, słyszałem też gdzieś, że i w Węgrzech to raczej, według mnie, przewidywania, a nie przepowiednie.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
10.07.2010, 23:40
Return to top
BonQ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15
Dołączył: 11.07.2010
Skąd:
Post: #9
RE: Ekspansja muzułmańska wizje itd.
Prawdzie powiedziawszy to nie długo biali będą musieć walczyć o swoje prawa, jako dyskryminacja mniejszości. W Niemczech chyba w każdej wiosce i mieście są muzułmanie i dość się z tym obnoszą. Niemcy to Turkland, jak to mówią niektórzy Polacy pracujący w Niemczech jak i sami Niemcy. Nas powoli też to zaleje, bo nasz kraj ma tendencje małpowania tego co na zachodzie, jesteśmy w UE i musimy się zgadzać po części z nią. kiedyś wybuchną wojny (zamieszki już są) wywołane na tle rasowym, politycznym i religijnym. Do głosu dojdą nowi dyktatorzy, fanatycy jak i sekty. Ale co zrobić?, nie można zakazać wierzyć w cokolwiek, albo nakazać rodzić się w jednym kolorze skóry.
05.01.2011, 04:44
Return to top
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 817
Dołączył: 19.11.2009
Skąd: Wrocław
Post: #10
Islamizacja Europy Zachodniej
Mianowicie chciałem wyrazić swój niepokój na temat jednej sprawy która z każdym rokiem staje się coraz bardziej widoczna. Mianowicie chodzi mi o napływ muzułmanów do Europy szczególnie zachodniej.Z tego miejsca chce od razu zaznaczyć że nie jestem rasistą.Do czego zmierzam?
Ano do tego że jak wiadomo wszystko może być dobre w odpowiednich ilościach tak samo ma się sprawa z tolerancją. Ponieważ wynik jej nadmiaru widoczny jest w takich państwach jak Anglia,Francja czy Niemcy. Wielka Brytania zawsze miała politykę bardzo tolerancyjną wobec wszelkich imigrantów co w pełni wykorzystali muzułmanie. Sytuacja w trzech krajach które wymieniłem pomału zaczyna wymykać się spod kontroli. Ten filmik będzie jednym z przykładów: http://www.sadistic.pl/muzulmanie-w-angl...172648.htm domyślam się że komentarze są miejscami dość ostre lecz głównie chodzi mi o problem który on pokazuje. Niestety w dużej części muzułmanie nie dość że zachowują się nie raz chamsko wobec innych kultur to jeszcze w kraju który ich przyjął próbują nałożyć swoje prawa. Sam jeden muzułmanin z filmiku powiedział:
"jeśli w danym kraju prawo nie jest islamskie to my nie będziemy go przestrzegać" i mówił to człowiek zdawałoby się inteligentny i absolutnie przekonany do swoich racji.
We Francji lepiej nie jest. Nie mam pewności czy to prawda ale w niektórych francuskich miastach więcej jest meczetów niż kościołów! Polityka Francji jest jeszcze bardziej pobłażliwa. Ba niektóre władze w tamtym kraju próbują wręcz dostosować się do muzułmanów.

Zakrawa to na absurd nieprawdaż? W Niemczech nie lepiej. Widziałem jeden filmik gdzie w bodajże berlińskim metrze grupa muzułmanów modliła się jeśli modlitwą można nazwać wydzieranie się na całe gardło "Allahu spal tych niewiernych!" czy coś w tym stylu. W niektórych niemieckich szkołach islamistów jest więcej niż niemieckich obywateli choć akurat to można łatwo wytłumaczyć. Na świecie panuje ciekawa tendencja że im dany kraj jest bogatszy tym jest w nim niższy przyrost naturalny. (no może poza USA) Przeciętna dzisiejsza rodzina ma 1 - 2 maksymalnie trójkę dzieci a i to nie zawsze. Wielodzietne rodziny są już rzadkością zaś muzułmanie przyjeżdżają z całą rodzinką narobią dzieciaków potem te zakładają swoje rodziny i w ten sposób islamiści rozmnażają się jak króliki.
Co ciekawe w naszym kraju nie musimy się tym martwić (jakbyśmy mieli mało problemów) choć i u nas zaczynają się pojawiać muzułmanie to zwykle siedzą oni cicho. Podobno była jedna akcja co by wybudować meczet w Warszawie. Protesty były na tyle duże że szybko zrezygnowali z tego pomysłu. Oczywiście wiem że są pozytywni muzułmanie. Niestety stanowią oni mniejszość. Moja matka miała okazję poznać islamistę. Bardzo ogarnięty człowiek pracował nikomu nie wadził. Całkiem dobrze nawijał po polsku i ogólnie był CYWILIZOWANY! W przeciwieństwie do tego co się dzieje w krajach Europy Zachodniej bo takich zachowań nie można nazwać cywilizowanymi. Tym samym kończę mój wywód mam nadzieję że komuś chciało się to czytać. Jeszcze raz chce nadmienić - nie jestem rasistą. Na koniec przedstawię jeden z paradoksów islamistów:
-Gdzie muzułmanom jest źle?
-W Iraku,Iranie,Afganistanie itd.
-Gdzie muzułmanom jest dobrze?
-W Anglii,Francji,Niemczech
-To dlaczego kraje w którym jest im dobrze próbują zmienić w te w których jest im źle?

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.07.2013, 13:17 {2} przez Taboretto.)
15.02.2013, 02:20
Return to top
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama