Aktualny czas: 29.11.2020, 06:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozdział 678
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
RE: Rozdział 678
Poczekaj Gociaczku jak poznamy jego syna, jeszcze się okaże że i on jest jakąś mityczną bronią z pustego wieku kto wie Smile, to wciąż zagadka i luka dlaczego zabrano akurat jego syna z tak odległego kraju jak wano aż tutaj, bo ze zwykłymi dziećmi przecież go nie ma, a to znaczy że jest kimś specjalnym dla CC Smile

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
23.08.2012, 17:55
Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
little garden, jaya, davy back fight, sabaody, impel down i marineford nie miały retrosów, więc nic nie jest pewne Tongue

Osobiście to chciałby retros walki Akainu vs Aokiji opowiedzianej przez Smokera...
Flashback Lawa obstawiałbym przy Doflamingo Arcu... zresztą ani on ani Kinemon nie potrzebują flashbacków.
23.08.2012, 20:56
Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
I tu się mylisz strasznie mój drogi przyjacielu, litle gardn nie miało retrosów bo mieliśmy pokazane działania baroque works w tle, marineford miał retrosy !!! jak tyś oglądał, krótkie o Ace i Białobrodym, ogólnie serie mini krotkich o rogerze, były co prawda krotkie ale było ich mnóstwo bo każda postać coś dorzucala od siebie a i chyba nie zapomniałeś chyba o retrosie Luffyego acea i sabo hmm ? bo to było w tym samym arcu a zajmuje ten retros ponad tom mangi, davy back fight nie miała, a jaki miala wpływ na fabułę ? żaden bo to był czysto komediowy arc, ale za to dorzucony potem był kiji i wspominki o robin to była taka cisz przed burzą, jaya miala za to odcinki przygotowywując nas na marineford, spotkanie shanksa i białowąsego, spotkani shichibukai i par innych ważnyh dla fabuły aspktów, sabondy ni mialo retrosów bo było zbyt krótkie, impel down w ogóle było do dupy więc nie wspominajmy, a jeśli już mówimy o arcach ktore są pomostami bo taki wlasnie wymieniles, to punk hazard z pewnością nim nie jest, jest dłuższy i dzieje się w nim zbyt wiele ważnych rzeczy, więc owszem Law będzie na bank, kinemon nie wiem ale jak najbardzij wcale ni wiemy o nim i jego synu aż tak wile a nie jest zwykłym renderem jak niktore postai pokroju wieloziarnistego bochna( brązowobrody)

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
23.08.2012, 21:56
Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
whatever, dawać retros akainu vs aokiji. Oda mówił podczas FI, że bardzo chce to narysować i mam nadzieje, że nie miał na myśli "powiedzieć", tylko faktycznie narysować całą walkę.

Law czy Kinemon mogą poczekać.
24.08.2012, 00:47
Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,323
Chapek faktycznie przejściowy, myslałem że po słowach "kontratak" zdarzy się coś więcej niż tylko Luffy uważaj na siebie czy UFO Wink a co do CC To Luffy wykończy go na wdechu ;P Wspomnienia Law'a myślę że nie zabiora jakiejś masy czasu, a co do Kinemona to nie wiem co z nim zrobią postac ciekawa silna lecz w końcu to szermierz ;> Co do jakości to po dennej akcji z hodym ten Arc ROZWALA! Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
24.08.2012, 00:54
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama