Aktualny czas: 29.09.2020, 03:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Techniki i moce Supernovas
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,064
Dołączył: 26.03.2009
Skąd: Poznań/ Bełchatów
Post: #1
Techniki i moce Supernovas
Już wiemy co ci panowie potrafią co myślicie o ich mocy, ktoś ma przesadzoną, słabą fajniejszą?

Moim zdaniem Apo-san miał idealną okazję wykończyć Kizaru, pozbawił go ręki ciała. Wystarczyłoby, że miałby pistolet na np kulki z kairouseki i po sprawie, nie byłoby gościa.

Drake zmienia się w dinozaura, ale szkoda, że nie połączono jego przemiany z atakami bronią co było widać ładnie mu wyszło. Wtedy, byłby skuteczniejszy. Pomijam kwestię, że jak ugryzł to łapami winien przytrzymać mu łapy tak by skierować je bezpośrednio na Pacyfistę a nie dać się ustrzelić jak kaczka...

Najsłabszy wydaje mi się ten Mafiozo, sami ludzie to tak naprawdę żaden przeciwnik. Nawet jak ma armaty.
Bonney jest ciekawa. Wydaje się, jakby mogła używać swej mocy na odległość więc nawet do niej Kizaru nie podejdzie a już będzie jak małe dziecko. Ciekawe, czy operuje czasem, czy wiekiem w sensie upływających lat.

Kid też słaby. Silny jest wtedy jak ma watahę marynarki z działami, ale w innym wypadku? No niech mi ktoś racjonalnie wyjaśni skąd on teraz miał takie wielkie łapy jak walczył najwyżej z marines ze strzelbami i szablami? Kid musiał wiele zrobić złego, ale sama jego moc szatańska wypada cienko.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]


26.05.2009, 00:09
Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Dołączył: 30.03.2009
Skąd: Snajper Island
Post: #2
 
Bege jest najsilniejszy, wszystkich sam by położył... Taka prawda!
Coś mi mówi, że ma owoc Twierdzy, czy coś w ten deseń. To dawałoby mu więcej możliwości ;D Np. mógłby być niezniszczalny i już wygrywa z każdym :lol: Może też potrafi pomniejszać rzeczy? Podobne by to było do Jewelry nawet ;]

Reszta nie bardzo mnie już interesuje.
Owoc Kidda jest głupi i mało oryginalny. Trafalgar ogółem nie bardzo mi się podoba i ma bardzo zagmatwanego fruita... Nie leży mi takie coś. Zobaczymy później.
Na Drake'u się zawiodłem ;/ Taki cudny Zoan, a on zdołał tylko drasnąć Pacifistę. Szkoda.
Hawkins to gnida :/ Własną załogę, o ile dobrze widziałem, poświęca! Co to ma być?! Giń!
Urouge nawet nie do końca łapię, co potrafi... I okropnie po tej przemianie wygląda ;D Jak koleś co przedawkował sterydy. Tak rozważając, to jedyne co mi na myśl przychodzi, to że najpierw musi dostać wpierdziel, a później całe te obrażenia zamienia w swoją siłę.
APOO rządzi ;D Zajebiaszczo śpiewa i do tego ta fajna muzyczka ;] No i przede wszystkim udało mu się tknąć Kizaru! To dopiero kozak ;D
Jewelry jest dziwna, ale wygląda na silną... Jednak ten owoc musi mieć słabość i to ogromną ;D Tak uważam, tylko nie wiem jaką...

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
26.05.2009, 00:51
Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Dołączył: 12.04.2009
Skąd: ścinawka średnia
Post: #3
 
Mi się moc Boney podoba ciekawi mnie czy na sobie może używać?
Vegi, dobrze napisał że Apoo rządzi i jego muzyka.
A reszta to szkoda słów.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
26.05.2009, 01:02
Return to top
Bartoszu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 63
Dołączył: 03.05.2009
Skąd:
Post: #4
 
Komimasa napisał(a):Moim zdaniem Apo-san miał idealną okazję wykończyć Kizaru, pozbawił go ręki ciała. Wystarczyłoby, że miałby pistolet na np kulki z kairouseki i po sprawie, nie byłoby gościa.
Idąc tym tropem to można powiedzieć, że idealną okazję do wykończenia Kizaru miał ten koleś co do niego strzelał, jak Kizaru próbował nawiązać kontakt przez den den mushi. Końcu trafił go w głowę i wtedy też wystarczyłoby, aby miał pociski z kairouseki. Jednak on jak i Apoo nie mieli idealnej okazji aby wykończyć Kizaru. Idealna okazja to by była gdyby Apoo miał ten pistolet.Nie miał więc miał takie same szanse pokonania admirała jak każdy inny, czyli znikome.
Wracając do tematu to mi najbardziej podoba się moc Capone Bege. Jest przede wszystkim ciekawa, fajnie wg mnie wygląda i wydaje mi się, że nie wystarczająco zaprezentowana. Pewnie ma jakieś "asy w rękawie".
Również interesującą zdolność ma Jewelry Bonney. Wydaje się dosyć przydatna. Jestem bardzo ciekaw jak by jej moc podziałała na Brooka (oczywiście chodzi mi o odmłodzenie).

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
26.05.2009, 01:18
Return to top
Bafat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 84
Dołączył: 29.04.2009
Skąd:
Post: #5
 
Co do Boney mi się wydaje że jesli kogoś odmładza to musi kogoś postarzeć. A na sobie to jeśli by mogła, to z czasem mogła by być nie pokonana w One piece, troche Kairouseki, kilka lat nauki(szermierka, i wszystko) i tak po 100 latach byłaby naprawdę potężna.

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy dlaczego nie zaczniesz od dziś?
26.05.2009, 01:25
Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,461
Dołączył: 30.03.2009
Skąd: Super Bale Całą Noc
Post: #6
 
Apoo ma świetną moc, w anime została bardzo fajnie przedstawiona, z taką fajną muzyczką. Jest mordercza ale ma pewną wadę - długi czas przygotowania. Zanim skończy grać przeciwnik może go zaatakować. Jednak gdyby miał jakiegoś tanka to wymiatałby równo.

Moc Lawa jest świetna. Taka wariacja, nasuwa się skojarzenie na moc Buggy'ego. Obie te moce zawierają bardzo istotny element - są widowiskowe.

Sądzę że Bonney poza zmianą wieku ma jeszcze inne umiejętności, powinna nawet bez mocy dobrze walczyć. W przeciwnym wypadku łatwo pokonałby ją taki np. Zoro, który już za młodu wymiatał.

Co do Urogue, sądzę że to jest po prostu Seimei Kikan.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
26.05.2009, 08:30
Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,282
Dołączył: 26.03.2009
Skąd:
Post: #7
 
Bonney rządzi, jej owoc absolutnie wymiata w jedenej chwili może uczynić przeciwnika niezdolnym do walki.

hans14 napisał(a):Mi się moc Boney podoba ciekawi mnie czy na sobie może używać?

Jasne że może, przecież gdy ratowała Zoro dupę to użyła tej mocy, aby zmylić Tenryuubito. Mieć taką żonę to byłby raj wieczna młodość xD.
A swoją drogą to ciekawe jakie limity ma ta moc bo
Spoiler :
Jeśli ma taką potęgę jak moc Baragana z Bleacha że postarza aż do kości i nie tylko żywe istoty
to jest nie do pokonania.

Law - na moje ma owoc podmiany. Moc bardzo widowiskowa i takie lubię. Ogólnie szkoda że tak mało pokazał.

Kid - Magneto już widziałem, a odgrzany kotlet jakoś mnie nie porywa...

Bege - Ta moc również jest genialna i bardzo ciekawa xD. Pragnę zobaczyć pełną moc tej twierdzy xD. Jestem też ciekaw czy owoc tworzy tych ludzików, czy to jego załoga a on jest w stanie ich pomniejszyć.

Apoo - Fajnie grał i moc też przekozak, wystarczyło by że Kizaru miałby paramecie i do widzenia.

X Drake - Najlepszy Zoan w całej serii, rządzi niesamowicie. Ciekaw jestem jak wygląda forma pośrednia pomiędzy człowiekiem a tyranozaurem.
Cytat:Drake zmienia się w dinozaura, ale szkoda, że nie połączono jego przemiany z atakami bronią co było widać ładnie mu wyszło. Wtedy, byłby skuteczniejszy. Pomijam kwestię, że jak ugryzł to łapami winien przytrzymać mu łapy tak by skierować je bezpośrednio na Pacyfistę a nie dać się ustrzelić jak kaczka...

Wątpię aby pokazał wszystkie swoje możliwości.

Uroge - nic specjalnego

Hawkins - Bajer jego moc jest przegenialna, może poświęcać przypadkowych ludzi a jemu samemu nic się nie dzieję. Po całkowitej przemianie również wygląda super.

Vegi napisał(a):Hawkins to gnida :/ Własną załogę, o ile dobrze widziałem, poświęca! Co to ma być?! Giń!

Źle widziałeś poświęcał jakieś przypadkowe osoby.

26.05.2009, 16:47
Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,461
Dołączył: 30.03.2009
Skąd: Super Bale Całą Noc
Post: #8
 
RdR napisał(a):Hawkins - Bajer jego moc jest przegenialna, może poświęcać przypadkowych ludzi a jemu samemu nic się nie dzieję. Po całkowitej przemianie również wygląda super.

Vegi napisał/a:
Hawkins to gnida :/ Własną załogę, o ile dobrze widziałem, poświęca! Co to ma być?! Giń!


Źle widziałeś poświęcał jakieś przypadkowe osoby.
Ale kiedy Kizaru go zaatakował i wypadły z niego te laleczki to powiedział do niego coś w tym stylu: "Przez ciebie straciłem dwóch ludzi." To sugerowałoby że ci ludzie byli z jego załogi, po prostu jego załoga była w różnych miejscach na wyspie i tam padali ofiarą ataków Kizaru.
Wydaje mi się że Hawkins aby mógł przekierować obrażenia musi zawczasu przygotować laleczkę danej osoby mając jakąś jej część (np. włos). W przeciwnym wypadku mógłby łatwo niszczyć przeciwników po prostu przenosząc ataki z ich strony na nich.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
26.05.2009, 16:53
Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,282
Dołączył: 26.03.2009
Skąd:
Post: #9
 
Na pewno musi mieć jakąś część przeciwników i też sugerowałbym włos. Ale z tymi ludźmi to chodzi chyba bardziej o laleczki lub ludzi na których siedzi klątwa, wątpię aby poświęcał swoich.

26.05.2009, 17:02
Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,064
Dołączył: 26.03.2009
Skąd: Poznań/ Bełchatów
Post: #10
 
Tak też sądzę. Mówił dwóch ludzi ale w sensie swoich ofiar, którymi może się posłużyć. Zauważ, że jak padło 10 lalek to z jego załogi nie padł nikt. Hawkins nawet nie wiadomo co maBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]


26.05.2009, 17:18
Return to top
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama