Aktualny czas: 30.09.2020, 23:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

[Kosz] One Piece Adventure PBF
Autor Wiadomość
Qulob Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
Dołączył: 28.12.2013
Skąd: Polska
Post: #1
One Piece Adventure PBF
Jak to się zaczęło...
Dwadzieścia dwa lata temu w Logue Town odbyła się egzekucja wielkiego króla piratów, Gol D. Rogera. Człowiek ten obarczony kajdankami oraz dwojgiem ludzi mających za zadanie go ściąć udał się na platformę egzekucyjną. Gdyby nie pewne słowa, w ten dzień setki tysięcy ludzi zgromadzonych na placu wróciłoby jakby nigdy nic do swoich domów rodzinnych. Gdy ostrza się podniosły i już zaraz miały zawędrować ku dołu z wielkiej ciszy zabrzmiał głos jednego ze zgromadzonych na placu: "Gdzie go ukryłeś?! Swój wielki skarb, One Piece?!". Kiedy Gol D. Roger usłyszał te słowa na jego ustach pojawił się szeroki uśmiech, a następnie odpowiedział: "Mój skarb?! Jeżeli chcecie weźcie go sobie! Szukajcie, ukryłem go na krańcach tego świata!" Po tych słowach egzekucja dobiegła końca, lecz na placu wzniósł się okrzyk radości. Po śmierci wielkiego człowieka nastała wielka Era Piratów. Wszyscy wyruszyli by znaleźć największy skarb świata. Era trwa nadal, przez dwadzieścia lat stało się wiele rzeczy. Na New World, drugiej części Grand Line, panuje czterech Imperatorów zwanych Yonkou. By wyniszczyć wielki napływ piratów pojawiły się wielkie siły Marines. By dopełnić sprawiedliwości na świecie i zaprzestać złym działaniom Światowego Rządu na pole bitwy wkroczyli również Rebelianci, którzy są zwani również jako Rewolucjoniści. Ostatnim ogniwem tej całej zgrai są Łowcy Nagród, którzy nie mając zawodu polują na wszelkie istoty posiadające wysokie nagrody za głowy. I tak jak powiedział pewien doktor: "Kiedy człowiek umiera? Kiedy zostanie postrzelony? Nie! Kiedy zachoruje na ciężką chorobę? Nie! Kiedy zje zatrutą zupę? Nie! Człowiek umiera kiedy zostanie zapomniany!" - tak więc Era będzie trwać w niepamięć dotąd aż wiadomość o wielkim skarbie króla piratów pójdzie w niepamięć. Po świecie rozszerzyły się wiadomości o Diabelskich Owocach dających niesamowite moce.

Mechanika Gry
Dokładny opis mechaniki znajduje się w tym dziale. W poniższym tekście są zamieszczone tylko niektóre informacje z podręcznika tak więc proszę nie oceniać mechaniki bez uprzedniego przeczytania treści w odpowiednim do tego miejscu.

Mechanika jest bardzo prosta do zrozumienia i nawet świeżak w czymś takim jak PBFy może z łatwością ją zrozumieć. Jedną z najciekawszych rzeczy w mechanice jest to, że jest w niej możliwość sterowania wieloosobową załogą. Dzięki temu każdy może wczuć się w rolę twórcy mangi One Piece, Eiichiro Ody i kontrolować wiele trudnych sytuacji naraz. Oczywiście w przypadku jeżeli ta oferta się wam nie spodoba jest możliwość grania jedną postacią i dołączenia do załogi złożonej z samych graczy. Również mechanika nie daje punktowej przewagi ludziom z Diabelskimi Owocami nad ludźmi, którzy ich nie posiadają nawet jeżeli dana osoba będzie posiadała Styl Walki + Owoc, a ta druga sam Styl Walki.

I wiele więcej, a to wszystko już na One Piece Adventure gdzie czeka cię miła atmosfera, a na pewno każdy będzie skory do pomocy gdy czegoś nie zrozumiesz. Premiera forum odbędzie się 2 stycznia, aby każdy mógł zapoznać się w tym czasie z mechaniką i stworzyć własne karty postaci.

Link do forum: http://opadventure.cba.pl/
28.12.2013, 02:02
Return to top
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama