Aktualny czas: 19.09.2020, 10:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Teoria] Monkey D. Dragon
Autor Wiadomość
skawskaj Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 54
RE: [Teoria] Monkey D. Dragon
Jak dla mnie ta teoria jest na pewno ciekawa i posiada dosyć solidne argumenty. Podoba mi się fragment z matką Luffiego szczególnie że sama zastanawiałam się nad czymś podobnym od dłuższego czasu i miło wiedzieć że ktoś podziela moje zdanie. Odniosę się głównie do fragmentu o matce Luffiego ponieważ zainteresował mnie najbardziej: ja widziałam to tak Dragon od dziecka żył z Garpem więc były mu wpajane wartości marynarki ( można by powiedzieć że Luffym i Acem też opiekował się Garp i jakoś mu to nie wyszło a dzieciaki zostały piratami. Może właśnie dlatego L i A mieszkali u Dadan ponieważ Garp bał się że znowu polegnie próbując samemu wychować dzieciaki ). Następnie Dragon dołącza do marynarki gdzie szybko staje się znany ( korzysta wtedy z jakiegoś przydomku/innego imienia by nie zdobywać sławy nazwiskiem ojca ) i poznaje dziewczynę z mocnym kręgosłupem moralnym ( matka Luffiego ) zakochują się w sobie, mają dziecko i tak dalej jednak niedługo po narodzinach Luffiego dzieje się coś co zmusza najbliżej stacjonujących marines do wyruszenia do akcji ( coś w stylu ktoś zaatakował tenryuubito ) matka Luffiego razem z dragonem wyruszają by pomóc ( jak mówiłam wcześniej jego matka miała mocny kręgosłup moralny ) jednak matka Luffiego wciąż jest osłabiona ( w końcu siły po porodzie nie wracają tak łatwo ) i w trakcie akcji gubi się. Spotyka ona tenryuubito któremu oczywiście pomaga ( załóżmy że po wyglądzie matki Luffiego widać że jest lub niedawno była w ciąży ). Razem uciekają lecz w pewnym momencie zostają zaatakowani a tenryuubito zasłania się jej ciałem. Ona prawie ginie a tenryuubito jeszcze chamsko przebiega po jej zmasakrowanym ciele. Po zakończeniu załamany Dragon szuka żony i znajduje ją martwą, jest załamany jednak nie chce się poddać i planuje znaleźć jej zabójców, zostaje przydzielony jako eskorta tenryuubito ( w końcu według twojej teorii jest admirałem ) i właśnie wtedy słyszy jak tenryuubito mówi o żałosnej kobiecie która zginęła od kilku strzałów zamiast go bronić. Wściekły Dragon zabija go i ucieka wiedząc że nie może pozwolić takim ludziom dłużej sprawować władzy zakłada armię rewolucjonistów.
01.02.2016, 20:53
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama