Aktualny czas: 24.11.2020, 09:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[spoiler] Elitarna Dziesiątka
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,859
Dołączył: 14.04.2012
Skąd: Biesia Kraina
Post: #1
[spoiler] Elitarna Dziesiątka
Podyskutujmy o tych, co rządzą w Tootsuki, samorządzie uczniowskim złożonym z 10 najzdolniejszych kucharzy trzech uczących się akuratnie w szkole roczników. Do tej pory poznaliśmy mniej bądź bardziej 18 przedstawicieli zasiadających na tych stołkach. Możliwe, że było ich więcej, ale informację o tym, że ktoś niegdyś w tej grupie zasiadał, nie licząc teraz Azamiego, mamy zwykle tylko odnośnie miejsca 1 i 2. Nie wykluczone np. że członkami byli też poznani na obozie treningowym Hitoshi Sekimori i Gotouda Donato. Ciekawostka przyrodnicza. Jouichorou jest jedyną dwójką, na 6 poznanych, która jest facetem :P Wiemy o przynależności do tego grona osób następujących:

[Obrazek: 5Gr8DYZ.png]
Gin Doujima
69 pokolenie
1 krzesło
Mieszkaniec Gwiazdy Polarnej, za czasów którego akademik stał się autonomicznym terenem w akademii. Obecnie szef kuchni i członek rady nadzorczej Resortu Tootsuki.
[Obrazek: xdyp9et.jpg]
Jouichirou Saiba Yukihira
69 pokolenie
2 krzesło
Mieszkaniec Gwiazdy Polarnej, który razem z Ginem wywalczył dla akademika niejeden przywilej. Nigdy nie ukończył Akademii. Za czasów szkolnych zwany "Demonem", później sławny kucharz wędrujący po świecie, do czasu aż zniknął z radarów, założył rodzinę i małą knajpkę z daniami dnia.
[Obrazek: nJxY4CC.jpg]
Azami Nakamura Nakiri
71 pokolenie
3/1 krzesło
Ojciec Eriny Nakiri i zięć Senzaemona. Na swoim pierwszym roku w Tootsuki zajmował 3 krzesło, za trzeciorocznymi Ginem i Jou. Po ich odejściu zajął pozycję pierwszego krzesła. Wygnany ze szkoły i rodziny Nakiri za nieodpowiednie metody wychowawcze wobec córki. Stworzył kulinarny biznes dla bogaczy w Ameryce i rozpoczął tworzenie swoich wpływów w Azji. Obecnie nowy dyrektor Akademii Tootsuki, po przegłosowaniu jego kandydatury przez Elitarną Dziesiątkę w stosunku 6:4.
[Obrazek: chw9ob8.jpg]
Kojirou Shinomiya
79 pokolenie
1 krzesło
"Warzywny Magik". Kucharz, prowadzący obecnie we Francji restaurację "Shino" i jej filię w Japonii "Shino's Tokyo". Pierwszy Japończyk, który zdobył medal Bocuse D'or. Przed otwarciem Shino's Tokyo Souma odbywał u niego praktykę uczniowską.
[Obrazek: r7EUVIn.png]
Fuyumi Mizuhara
79 pokolenie
2 krzesło
Zajmowała drugie krzesło zaraz za Shinomiyą. Obecnie prowadzi włoską restaurację "Ristorante F".
[Obrazek: CUeAZ2j.png]
Hinako Inui
80 pokolenie
2 krzesło
"Cesarzowa Mgły". Po ukończeniu szkoły przez Fuyumi zajęła pozycję drugiego krzesła w E10. Obecnie prowadzi japońską restaurację "Kirinoya". Wielbicielka Megumi.
[Obrazek: PMniek6.png]
Taki Tsunozaki
88 pokolenie
2 krzesło
Obecnie prowadzi hiszpańską restaurację "Taki Amarillo".
[Obrazek: MTPYeK3.png]
Sonoka Kikuchi
89 pokolenie
2 krzesło
Obecnie prowadzi swoją własną restaurację "Shunkatei".

Obecni członkowie Elitarnej Dziesiątki:

[Obrazek: q2rajF9.png]
Eishi Tsukasa
90 pokolenie
1 krzesło
"Biały Rycerz Stołu". Kucharz niezwykle pewny smaku swoich potraw, robiący je z najlepszych składników i dbający, by były idealne. Niepewny jeżeli chodzi o inne aspekty wygody w jego restauracji, wpadający w panikę, że coś może być nie tak. Po pierwszym dniu sprzedaży na szkolnym festiwalu jego restauracja zajmowała 5 miejsce na liście najdroższej festiwalowej części Tootsuki. Głosował za mianowaniem Azamiego nowym dyrektorem Akademii.
[Obrazek: aODRpAg.png]
Rindou Kobayashi
90 pokolenie
2 krzesło
W trzecim roku swojej nauki w Tootsuki nie brała udziału w rywalizacji podczas szkolnego festiwalu. Ten czas poświęciła na spróbowanie wszystkich dań jej uczestników. Głosowała za Azamim na stanowisku nowego dyrektora.
[Obrazek: ftNCAob.png]
Tousuke Megishima
90 pokolenie
3 krzesło
Nic jeszcze o nim nie wiemy, poza tym, że po pierwszym i piątym dniu festiwalu zajmował trzecią pozycję na liście sprzedaży w najdroższej części terenu festiwalu. Głosował przeciwko Azamiemu na stanowisku dyrektora. Wydalony z E10 przez Azamiego.
[Obrazek: HFNT5tS.png]
Momo Akanegakubo
90 pokolenie
4 krzesło
Nic o niej nie wiemy poza tym, że prawdopodobnie specjalizuje się w słodyczach i na festiwalu zajmowała po pierwszym i piątym dniu pierwsze miejsce na liście sprzedaży na najdroższym terenie Akademii. Głosowała za Azamim na stanowisku dyrektora Tootsuki.
[Obrazek: 3hwmUaA.png]
Soumei Saitou
90 pokolenie
5 krzesło
Kolejny jak na razie tajemniczy członek E10. Na festiwalu jego stoisko/restauracja zajmowało po pierwszym i piątym dniu szóstą pozycję na liście sprzedaży. Głosował za Azamim na stanowisku dyrektora.
[Obrazek: 3fg2bPe.png]
Nene Kinokuni
91 pokolenie
6 krzesło
O niej jako kucharzu także nic nie wiemy. Na festiwalu jej stoisko uplasowało się na 4 miejscu po pierwszym i 5 po piątym dniu. Głosowała za Azamim na stanowisku dyrektora Akademii.
[Obrazek: RQnsFm1.jpg]
Satoshi Isshiki
91 pokolenie
7 krzesło
Jedyny członek obecnej E10 mieszkający w Gwieździe Polarnej. W akademiku uprawia on warzywa, które następnie sprzedaje. Są one wykorzystywane m.in. w szkole gotowania dla przedszkolaków, gdzie prowadzi też lekcje dla ich mam. W Gwieździe zwykł hasać w samym fartuszku bądź przepasce na biodrach. Jego stoisko na szkolnym festiwalu, prowadzone wraz z większością mieszkańców akademika, zajmowało siódme miejsce na liście sprzedaży po pierwszym dniu. Głosował przeciwko Azamiemu na stanowisku dyrektora Tootsuki. Wydalony z E10 przez Azamiego.
[Obrazek: c9D9985.png]
Terunori Kuga
91 pokolenie
8 krzesło
Przewodniczący Grupy Badawczej nad Kuchnią Chińską. Jej członków wyszkolił do tego stopnia perfekcji, że jego dania są przez nich przygotowywane w pełnej synchronizacji i nie różnią się od siebie smakiem. Podczas festiwalu, w centralnej jego strefie, rywalizował z Soumą i jego stoiskiem z chińską kuchnią. Przez 4 dni (1-3 i 5) był on liderem listy sprzedażowej za ten obszar, 4 dnia zajął drugie miejsce za Yukihirą, przez co nie dotrzymał obietnicy złożonej Tsukasie, spełnienie której miało pozwolić mu na rewanżowe z nim shokugeki. Głosował przeciwko Azamiemu na stanowisku dyrektora Tootsuki. Wydalony z E10 przez Azamiego.
[Obrazek: yoAD2EA.png]
Etsuya Eizan
91 pokolenie
9 krzesło
"Alchemik". Bardziej niż gotowaniem zajmuje się on biznesową stroną przemysłu gastronomicznego i niczym alchemik tworzy tak złoto. Już w tak młodym wieku zajmuje się doradztwem dla profesjonalnych restauracji i firm gastronomicznych, za co życzy sobie zwykle niemałego honorarium. Jeden z takich jego interesów został pogrążony przez Soume. Podczas szkolnego festiwalu nie prowadził własnego stoiska, za to robił za menadżera z 20 innych. Mimo wszystko jest też świetnym kucharzem. Mógłby prześcignąć kilku innych członków E10, ale nie brał udziału w shokugeki, których bilans wliczany był w pozycjonowanie krzeseł. Podczas głosowania nad dyrekturą Azamiego wsparł go swoim głosem.
[Obrazek: GLthsVR.png]
Erina Nakiri
92 pokolenie
10 krzesło
Wnuczka byłego dyrektora Akademii, Senzaemona Nakiri, i córka obecnego, Azamiego Nakiri. Posiada "Język Boga", który potrafi doprowadzić do upadku niejednego biznesu w kulinarnym światku. Jej niezwykle czuły smak był trenowany przez jej ojca, gdy była mała, jego metody doprowadziły go jednak do wypędzenia z rodziny Nakiri. Przeprowadzała egzamin wstępny do liceum Tootsuki. Nikt u niej nie zdał. Najmłodsza członkini E10, której była członkiem zaraz po rozpoczęciu liceum. Jedyny pierwszoklasista w tym gronie. Jej guru w kwestii gotowania jest Jouichirou Saiba, długo nie wiedziała, iż jest on ojcem Soumy. Podczas festiwalu jej restauracja zajmowała drugie miejsce na liście sprzedaży po pierwszym i piątym dniu. Głosowała przeciwko kandydaturze Azamiego na dyrektora Tootsuki.

Co sądzicie o członkach tej elitarnej grupy? Którego z obecnych przedstawicieli samorządu chcielibyście lepiej poznać? A wreszcie, kogo z obecnych pierwszaków upatrujecie na następców np. przedstawicieli 90 pokolenia? Kyuchikowy hejt na Megumi czas zacząć! Miłej zabawy :)

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.06.2016, 20:32 {2} przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
27.09.2015, 21:47
Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,871
Dołączył: 11.05.2011
Skąd: Snajper Island
Post: #2
RE: [SPOILER] Elitarna Dziesiątka
Jak dla mnie nowymi członkami Elite 10 po ukończeniu szkoły przez 90 pokolenie będą: Souma, Kurokiba, Alice, Hayama i hmm... Zaryzykuję, że jakiś drugoklasista, któremu zabrakło ciut do tego miejsca i który się jeszcze nie pokazał Big Grin .

Kogo chcę więcej? Rindo oczywiście, dziewczyna jest pocieszna Big Grin
28.09.2015, 11:34
Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: Zowąd
Post: #3
RE: [spoiler] Elitarna Dziesiątka
Póki co ze wszystkich Dziesiątek najbardziej lubię Gina i Hinako. Szczególnie za to, że tak skutecznie utarli nosa Shinomiyi. Hinako zdecydowanie gorzej wypada w "L'etoile". Zupełnie inna postać, meh.

Do nowopokoleniowej czwórki wytypowanej przez Ożiego dodałbym jeszcze Takumiego i Megumi. Do tej drugiej jakoś wciąż nie mogę się przekonać, ale że jedyne co robi, to wciąż łazi za Soumą jak pies, to i do Dziesiątki za nim pójdzie.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
04.03.2016, 18:11
Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,062
Dołączył: 05.06.2009
Skąd: Trójmiasto :P
Post: #4
RE: [spoiler] Elitarna Dziesiątka
(04.03.2016, 18:11 )Hejs napisał(a): Do nowopokoleniowej czwórki wytypowanej przez Ożiego dodałbym jeszcze Takumiego i Megumi. Do tej drugiej jakoś wciąż nie mogę się przekonać, ale że jedyne co robi, to wciąż łazi za Soumą jak pies, to i do Dziesiątki za nim pójdzie.

Tyle, że Orzi wyliczył tych, którzy wejdą do 10 po tym, jak odejdzie 90 pokolenie - czyli obecny 3 rok Wink. Takumiemu i (niestety -_-) Megumi również dajemy szansę, ale dopiero po tym, jak nam 91 pokolenie (czyli obecny drugi rok) odejdzie - bo nie wydaje mi się, aby w przyszłym roku w Elicie miało być siedmioro obecnych pierwszaków ;P.
04.03.2016, 19:48
Return to top
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 630
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Kielce/Kraków
Post: #5
RE: [spoiler] Elitarna Dziesiątka
Ja bym obu Aldinich obsadził. A nie tylko Takumiego. Erina pewnie zostanie w ET. Dałbym jeszcze tego (zapomniałem imienia) "Chodzącą kulinarną encyklopedie".
04.03.2016, 20:04
Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,062
Dołączył: 05.06.2009
Skąd: Trójmiasto :P
Post: #6
RE: [spoiler] Elitarna Dziesiątka
Zapewne Ci o Marui'a chodzi ;P.
No, ale żeś teraz poleciał ;P - naprawdę uważasz, że w 93 i 94 generacji nie dołączy nikt, kto byłby w stanie z takim Marui'em, czy Isamim spokojnie rywalizować xD?
Owszem, może i jest to wyjątkowa generacja, ale nie wydaje mi się, aby mieli wszystkie 10 krzeseł pozajmować Wink. 7 na trzecim roku i tak będzie dobrym wynikiem Wink.
Z resztą bądźmy szczerzy - Erina i Souma od początku są kreowani jako główni rywale do 1 krzesła. Dalej mamy Hayamę i Kurokibę, którzy podczas Jesiennych Wyborów byli i na chwilę obecną dalej są (bo póki co Souma nie jest od nich ani lepszy, ani gorszy) jego głównymi rywalami. Kolejna Alice, która na co dzień naparza się z Kurokibą, do tego ten robi u niej jako przydupas. Ogólnie zakładam, że ta 4 to obecnie podobny poziom.
Później mamy przerwę i jest Takumi - z tym, że po zapowiedzeniu pojedynku o Mezzalunę zakładam, że jest to postać, która może zaliczyć największy progres w przyszłości. Ogólnie marzy mi się Pierwsze krzesło - Souma, Drugie - Takumi, Trzecie - Erina (ale by prztyczka w nos dostała, przegrywając z ludźmi prowadzącymi masówki xD).
Później znowu przerwa i tutaj mamy szereg postaci, w którym luj jeden wie czemu najlepsza będzie Megumi...
04.03.2016, 20:32
Return to top
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama