Aktualny czas: 28.09.2020, 23:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 809
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,064
Dołączył: 26.03.2009
Skąd: Poznań/ Bełchatów
Post: #1
Odcinek 809
W tym odcinku jakoś wiele się nie działo, ale też miała to być taka cisza przed burzą.

Podobały mi się emocje Nami, jej spuszczanie oczu, to wszystko dobrze oddawało ten klimat.

Również chwilowa wizyta mamy u młodszych dzieci wypadła dobrze. Pokazano lepiej jej niesforne szkraby, nie mam co do tego zastrzeżeń.
Jednym z ważniejszych wydarzeń tego odcinka, była wizyta Germy i spotkanie Big Mom z rodziną pana młodego. Przyznam, że momentami, jak ta Big Mom siedziała, wyglądało to dość komicznie. Sama rozmowa w porządku. Co zaś się tyczy tego "lanczu", cóż było to do bólu infantylne. samo śpiewanie nie było jeszcze złe, zwłaszcza ta przepychanka dwóch różnych herbat i na końcu ta wymowna cisza i tekst Sanjiego, że bierze zwykłą. Ale te la, la, lancz w tle, boże... Wiadomo, w mandze tego nie było tak czuć, okazuje się, że nawet to coś, co miało za chwilę wylądować w gębie Yonjiego wydzierało mordę. Było to głośne i kolorowe, ale takie chyba miało być.
No i to wejście Pudding i reakcja braci, zwłaszcza dwójka tam zacieszałxd

Gwoździem odcinka był natomiast wymarsz armii gniewu. Podobało mi się jak zostało to zrealizowane. Idzie cała armia, te strugi deszczu spływające z nakryć głowy, pioruny we tle i soundtrack budowało nieźle nastrój. Ogrom armii też był dobrze oddany, zwłaszcza w końcowej scenie. W ogóle bardzo lubię ten soundtrack, zbliżającego się niebezpieczeństwa, jak w tym wypadku, gdy zza mgły wyłania się ta armia.
Czekam, jak będzie wyglądała ta walka, czy pokażą szerzej te mniej znaczące osoby, dadzą im jakieś ataki, czy będzie walczył głównie pierwszy szereg i te figury szachowe, no zobaczymy.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2017, 11:08 {2} przez Komimasa.)
19.10.2017, 11:07
Return to top
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama