Aktualny czas: 27.11.2020, 10:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

896
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 119
896
Nowy rodzial:

https://jaiminisbox.com/reader/read/one-...896/page/1

Katakuri defeated. Zblizamy sie do konca, czyzby chapter 900 byl finalowym w tym arcu ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2018, 09:15 {2} przez Misiuz.)
02.03.2018, 09:13
Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,462
RE: 896
No i czego wszystko spoilerujesz w pierwszym poście?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
02.03.2018, 09:39
Return to top
Misiuz Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 119
A jak to mialo sie niby inaczej skonczyc ? Rzecz oczywista od paru miesiecy, niepotrzebnie przedluzana.
02.03.2018, 10:23
Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,859
Ale w pierwszym poście ma być tylko link. Bez zdradzania treści rozdziału.

Mnie się w tym rozdziale najbardziej podobało zakrycie twarzy Katakuriemu kapeluszem przez Luffy'ego. I istnieje spore prawdopodobieństwo, że Pudding pozbawiła Sanjiego wspomnień o sobie. Ewentualnie skradła mu buziaka. Albo jedno i drugie.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
02.03.2018, 11:27
Return to top
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 260
Ale bez spoilerów proszę w pierwszym poście Big Grin

A sam rozdział w sumie do przewidzenia, ale dobrze zrobiony.

[Obrazek: z08fm7W.png]
02.03.2018, 11:48
Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,323
NEZOMS! xDDD Czemu nie Fuszioms ;p

Katakuri jednak faktycnie ma te 5m wzrostu hahah
Ciekawe co to będzie... Snack, oven i cała reszta randomów.
Już myślałem, że pudding chce Sanjiego poprosić by rzucił palenie xD albo by skoczył po jej psa do wody (znaczy dziecko). A tak serio to pomyslałem o usunieciu z jego pamici złych wydarzeń dot. jej albo nie wiem w sumie co ;x

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
02.03.2018, 11:57
Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,075
Ejże ej, ludzie prawie lincz na biednym Misiuzu.
W pierwszym poście ma być to a tamto. Jak temat zakłada ktoś z załogi to może się kierować takimi zasadami, a tu chapter jest, a tematu nie ma, więc Misiuz założył. Tym samym dał znać tym, którzy nie wyczekiwali, że można już czytać. Podał linka. W takim przypadku się klika na link i czyta chapter, a nie komentarz a potem marudzi, że o spoiler. Jak już można na coś zwrócić uwagę to niewielki odstęp linku od komentarza, przez co można przez przypadek wychwycić info o Katakurim ( mała strata). A mówią, że to ja się czepiam...

Co do chapa podobało mi się to, że Katakuri padł z wycieńczenia. Luffy stoczył niejedną walkę, to się przyzwyczaił.
Ale i tak chapter skradziony przez Sadding^^ Szkoda jeżeli to już będzie koniec. Niby to zrozumiałe, ale nadal szkoda.
Bege też się zachował jak należy.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2018, 12:27 {2} przez Imithe.)
02.03.2018, 12:24
Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,348
Ja od razu klikam w link bo zawsze się boję o spoiler. Fajnie, że założyłeś Big Grin bo dzięki temu wiem, że już chapek jest i można czytać Big Grin.

Mnie podjarała najbardziej Pudding bo chyba w końcu przestała aż tak bawić się w tsundere, a wzięła się do roboty. W końcu jej ukochany chce ją opuścić, no musi coś z tym zrobić.

Walka dobiegła końca i nie mogę już się doczekać następnego chaptera, jestem ciekaw co tam takiego Oda przygotował by ocalić Luffiego z tej sytuacji.

Ogólnie czytało się fajosko, dobry rozdział.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
02.03.2018, 12:45
Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,079
Rozdział mi się naprawdę podobał. Choć może to też dlatego, że poprzedni był taki miałki i ubogi w treść.

Tam pokonanie Katakuriego to po mnie spływa, choć jest to trochę niezrozumiałe, bo przecież Katakuri też musiał sporo walczyć. Okej, przebił się tą swoją bronią, ale Luffy'ego też, poza tym gumiak dostał jeszcze strzałką paraliżującą od tej Flampe/be, i nie mało od Katakuriego. Dlaczego więc to Luffy wychodzi z tej walki zwycięsko? Bo tak. Nie jest to dla mnie satysfakcjonujące, ale też nie jakieś bardzo istotne, żebym miał drzeć o to koty.

Najbardziej podobała mi się konspira Sanji i Pudding i ciekaw jestem tej ostatniej prośby. Bardzo jednak możliwe, że zechce go pocałować, a gdy będzie go całowała wytnie mu wspomnienia. Mam tylko nadzieję, że będzie to zrobione tak w punkt, żeby zagrało na czułej strunie, bo ma to bardzo mocno wzruszający potencjał. Chciałbym, by razem z nimi uciekła ale cóż.

Oven tam robi istne przedstawienie, ciekaw jestem, czy Luffy faktycznie tam się pojawi, a jeśli tak, to co się stanie, że uda mu się uciec. No bo jednak Oven zebrał tam taką armię, że zwykłe "dowalenie wszystkim" mnie by nie satysfakcjonowało.
No i ten Pekoms. Z jednej strony miazga, że się zjawia, z drugiej, skąd? Żeby korzystać z przejścia w lustrze trzeba mieć Brûlée, ona jest swego rodzaju przewodnikiem. No ale dobra mógł ją tam gdzieś dorwać. Nawet już nie pamiętam, gdzie ona była, ale... jakim cudem Luffy rozpoznał Pekomsa? Nie było to trudne, spoko, ale Sogekinga jakoś nie rozpoznał. Teraz tylko nie pamiętam, czy miał podobną akcję po czasie jak tam trenował, bo może to mu pozwala rozpoznać ludzi i się nie pomylić. W każdym razie Pekoms dobrze mówi, skoro Pedro za nich zginął, to trzeba im pomóc.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2018, 13:01 {2} przez Komimasa.)
02.03.2018, 12:59
Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,462
Też zawsze wchodzę w link bez czytania posta, ale tutaj był tak na wstępie i w dwóch słowach zdradzający wszystko, że mimowolnie się natknąłem. Wystarczyłoby dać większy odstęp od linka i nie byłoby problemu.

Komi, bo Luffy wcześniej nie znał Sogekinga, a to naprawdę jest Pekoms tylko się przebrał.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2018, 13:07 {2} przez Grigorij.)
02.03.2018, 13:07
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama