Aktualny czas: 28.09.2020, 00:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Rozdział 968
Autor Wiadomość
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 817
Rozdział 968

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
18.01.2020, 18:50
Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
RE: Rozdział 968
Dobry rozdział, ale bez szału. Coś o Joy Boy'u chyba było, że ma się pojawić i ma to jakiś związek z otwarciem granic Wano (chyba). Plus za to, że akcja dalej ruszyła choć nie sądziłem, że Oden wróci już do okupowanego Wano, myślałem, że będzie pokazane jak Kaido pewnego dnia wbija, m. Co do Roger'a to mam rozumieć, że zdobył inicjał D. po tym jak poznał prawdę o świecie zostając Król'em?

Teraz next chap jest w piątek normalnie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2020, 20:54 {2} przez Kaioken.)
19.01.2020, 20:53
Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,859
MangaPlus

Nie skończyłam jeszcze czytać rozdziału, ale te panele mnie zaintrygowały.

Spoiler :
[Obrazek: txfIa69h.png]

[Obrazek: fILk9Wch.png]

[Obrazek: 0LnAlCsh.png]
Królowie mówią o dwóch władcach. Z różnych zakątków świata. Których wzajemnego spotkania z niecierpliwością wyczekują. Jednym z nich ma być syrenia księżniczka, która ma się urodzić za 10 lat, a drugim? Jak duże jest prawdopodobieństwo, że a) drugim jest Luffy b) drugim jest Vivi c) drugim jest Momonosuke [niepotrzebne skreślić]? Jak sam Roger i Ray mówią, dotarli na wyspę za wcześnie, na świecie nie było jeszcze nowego Posejdona. Luffy ma szansę ich przewyższyć w drodze na ostatnią wyspę, bo Shirahoshi już się urodziła i osiągnęła odpowiedni wiek. Jeszcze się kumplują na dodatek. Bardziej mnie te słowa zainteresowały, niż powrót Odena na Wano, ale dobra, wracam czytać resztę Tongue

O, tu też ciekawie.

Spoiler :
[Obrazek: UfsRltXh.png]
Równie dobrze, ten drugi władca może być "reinkarnacją" Joy Boya, albo przynajmniej wykonawcą jego woli, czyli pada na Luffy'ego Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2020, 23:08 {2} przez Murgrabia.)
19.01.2020, 22:42
Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,075
Pierwsze skojarzenie miałam YoyBoya z mesjaszem z chrześcijańskim, przyjdzie i nadejdzie sąd ostateczny^^ Nad marynarką ofc.
Reinkarnacje po tym co się odwaliło w Naruto mnie trochę przerażają.
Też myślę, że oprócz Shirki to będzie Luffy. Nie bez kozery słyszał on nie tylko Słonia, ale też tych Królów Mórz. Swoją drogą to się nie spodziewałam że Goda powtórzy scenę i to tak szybko. Właśnie wtedy jak były podróże Rogera mógł sobie darować tych królów mórz skoro i tak chciała dać taką scenę. Jasne, tłumaczy to czemu zapytał Shirley o narodziny, ale tak przedstawione też by było do zrozumienia.
Znamienne są też słowa, że przybyli za wcześnie. Mogą więc poznać tajemnicę o wielkim przywróceniu ładu i klęsce światowego rządu i to ich mogło cieszyć. A dodatkowo ironia losu, że przybyli za wcześnie i to nie oni tak naprawdę, osiągną wszystko co było do osiągnięcia. Roger trochę zmienił bieg historii, ale trochę.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
20.01.2020, 12:00
Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,322
To, że Roger, luffy, inni D pewnie są reinkarnacją, wybrańcami JoyBoya to cóż... było od dawna bardzo prawdopodobne, zatem wątpię, żę w mandze o Luffym, Królowie Mórz nie mówią o nim, a o Vivi Big Grin

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
20.01.2020, 14:11
Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Vivi była jedną z moich opcji, bo interesuje się nią Im, plus też miała okazję spotkać Posejdona, a w jej kraju znajduje się poneglyf mówiący o pradawnej proni. Ale sama też najbardziej upatruję drugiego władcę w Luffym.

Powtórzenie scen ma jak najbardziej sens. My je znamy ze wspomnień innych o jakimś dziwaku, co zdawał się słyszeć głosy pod wodą. Teraz śledzilismy drogę załogi Rogera, więc pokazanie tych scen we właściwym kontekście jest jak najbardziej na plus.

20.01.2020, 14:57
Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,075
Grabka napisał(a):Powtórzenie scen ma jak najbardziej sens. My je znamy ze wspomnień innych o jakimś dziwaku, co zdawał się słyszeć głosy pod wodą. Teraz śledzilismy drogę załogi Rogera, więc pokazanie tych scen we właściwym kontekście jest jak najbardziej na plus.

To będzie czep. Wydaje mi się Grabko że mówimy o czymś innym. Ja mówię o scenach nie kiedy ktoś wspominał Rogera tylko jak dostawaliśmy chwilę temu całą przygodę Rogera braz z pobytem na Skypiei. Już wtedy śledziliśmy drogę załogi Rogera i w najnowszym rozdziale znów do tego powrócono wzbogacając o nowe rzeczy. Tyle tylko, że imho tego wcześniejszego mogło równie dobrze nie być ( ok 1, 2 kadry czepiam się) i mogło zostać to co jest w nowym chapie.

W sumie dużo nie wiadomo o Dragonie. Ale jego krew, to może nie być byle co. A może cały myk polega na tym, że to matka Luffyego miała wolę D.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
20.01.2020, 16:04
Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Nie, mówimy dokładnie o tym samym. Różnica tylko w tym, że dla mnie to atut, a dla Ciebie wada.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.01.2020, 17:48 {2} przez Murgrabia.)
20.01.2020, 17:38
Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 919
Ciekawe co ocali Orochi'ego. Z takim Odenem to ja bym nie chciał się znaleźć w jednym pokojuBig Grin

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
www.myspace.com/lukaszjedrys
22.01.2020, 21:58
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama