Aktualny czas: 30.09.2020, 01:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

CC 10 - wspólne organizowanko
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,084
CC 10 - wspólne organizowanko
Nie ma chętnych na orgowanie, to może podobnie jak rok temu strzelę temacik w dziale otwartym, by się wszyscy mogli wypowiedzieć.

okiren napisał(a):Moja propozycja na ten rok to po jednym konkursie na dzień, bo ludzie mówili, że mieli lekki niedosyt. Trzymałabym się jednak zwięzłej formuły, by nie były to skomplikowane konkursy ciągnące się w nieskończoność.
Od paru osób usłyszałam też ostatnio, że warto robić konwencję i dopasowywać do niej konkursy i że zabrakło nieco tego w zeszłym roku. Co do konwencji, Grigo zaproponował Dressrosę i wydaje mi się, że to ark, który daje dużo możliwości do wymyślania konkursów, więc byłabym za tym pomysłem.

W czwartek zrobiłabym jakiś bardzo prosty konkurs, może fizyczny, bo ludzie będą mieli jeszcze siłę, w piątek może być nieco bardziej angażujący, kreatywny, w sobotę wiedzówka, w niedzielę znów coś mniejszego i prostego, bo umysły będą już nadgryzione wódką i piwkiem, a w poniedziałek wręczenie nagrody za 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Konkursy:
Wiedzówka - planszówka Imi ulepszona o doświadczenia z zeszłego roku
Spamiliada - jeśli Redrey zechce znów zrobić
Battle Coloseum w kowbojów - Szczery rzucił pomysł
Myślałam też o kupieniu znów kamyczków i wpleceniu ich do klasyfikacji generalnej.

Jakby ktoś miał pomysły na konkursy albo na to, jak sprawić, że konwencja będzie lepiej widoczna, niech pisze! W ogóle jakiekolwiek uwagi mile widziane.

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2020, 18:30 {2} przez okiren.)
26.03.2020, 17:33
Return to top
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 630
RE: CC 10 - wspólne organizowanko
Może kupić czarne balony i zrobić konkurencję na pompowanie balonów na czas, tak jak Luffy potrzebował czasu na regenerację między walkami z Dofikiem? (dmuchać aż pękną) Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2020, 18:22 {2} przez skiba.)
26.03.2020, 18:21
Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,282
Jak koronoa nie popsuje planów to Familiada aktualna.

26.03.2020, 18:28
Return to top
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 260
Idealny plan :* nic więcej nie trzeba

[Obrazek: z08fm7W.png]
26.03.2020, 18:32
Return to top
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 268
Mi wszystko, co napisała Okiś pasuje. Konkurs raz na dzień i ich kolejność też spoko Smile No i wiedzówka robiona rok temu przez Imi i to, że były też łatwiejsze pytania bardzo mi pasowało (chodź niestety nie brałam udziału i nie wiem, jak to wyglądało ze strony uczestników) bo w poprzednich właśnie albo rezygnowałam, albo już potem nie brałam udziału, bo odstraszały mnie same zbyt trudne (dla mnie) pytania :c W familiadzie też nie brałam udziału, ale bardzo dobrze się bawiłam, jako obserwator Big Grin Kowboje też spoko (choć nie wiem, czy bym brała udział, bo dopiero w zeszłym roku nauczyłam się w nich grać xD) No i kamyczki jak najbardziej na propsie. Jak wpadnie mi jakiś ciekawy pomysł do głowy, to również napiszę, bo tak z marszu trudno mi coś wymyślić Wink

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2020, 18:35 {2} przez Biri.)
26.03.2020, 18:34
Return to top
Seatherten Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 140
Ogólnie miałem pomysł na jakąś konkurencję na CC, coś w stylu tego co było w białym stoku, że dobieramy się w pary, jedna osoba widzi przeszkody i mówi osobie z zasłoniętymi oczami gdzie łazić, zrobić jakiś tor przeszkód, że jak się uderzy to trzeba taką osobę zatrzymać na 3s i dopier potem może iść dalej zadaniem byłoby zdobyć flagę przeciwnika i z nią wrócić, kto pierwszy to zrobi wygrywa. Pasowałoby do tematu "marionetek" z dressrosy. Tor przeszkód zmieniać pomiędzy meczami, żeby ktoś sobie nie zapamiętał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2020, 18:51 {2} przez Seatherten.)
26.03.2020, 18:51
Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,199
Konkurs Picy - wszyscy stoja w rzędzie, "utwardzają" sobie mięśnie brzucha (metodą stopniowego wypuszczania powietrza z płuc), a potem wzdłuż rzędu chodzi Sławo i weryfikuje to ciosem pod żołądek. Kto ustoi- wygrywa.

A serio to myślałem o konkursie Seńora Pinka - którym byłaby wariacja na temat Documentala/Gaku no Tsukai. Czyli powiedzmy przez godzinę,podczas normalnych Crewconowych czynnosci na terenie CC, każdy stara się rozśmieszyć jak największą ilość uczestników, kto jednak sam się roześmieje - odpada.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2020, 21:59 {2} przez Szczery.)
26.03.2020, 21:55
Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,870
Szczery napisał(a):Konkurs Picy

Czyli taki tylko dla dziewczyn?
27.03.2020, 00:14
Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,322
Jakiegoś rodzaju 1 z 10 Tongue zapomniałem, że formacik wiedzówkowy był bardzo fajny, ale też możnaby to w tej formie ogarnąć, chciałem to ogarniać, ale pewnie nikomu sie nie będzie chciało uczyć na nowo.

Jeśli chcecie, albo Imi chce, czy coś, mogę poprowadzić tę wiedzówkę miło się robi za konferansjera.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
27.03.2020, 01:01
Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,064
Myślę, że generalnie jest spoko, ale widziałbym do tego jeszcze Trójbój. Byłby to konkursy składający się z trzech dyscyplin najbardziej kojarzonych z CC, w końcu to nasze 10te CC. Bo jednak mamy ten dzień więcej i dla mnie osobiście Familiada to bardziej zabawa jak kalambury niż "faktyczny konkurs", więc niedosyt bym dalej miał. A tak jedno popołudnie można by na to przeznaczyć.
Widziałbym takie dyscypliny jak:

- pokazywanie znaków
- szukanie butelki
- ?

Tej trzeciej nie jestem pewien, mogłoby być to wymyślanie załogi Nowego Świata czy coś, ale w odróżnieniu do dwóch wcześniejszych dyscyplin ten jest obarczony ryzykiem "wydłużenie się" więc trzeba by na to mieć baczenie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.03.2020, 13:43
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama