Aktualny czas: 20.10.2020, 22:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Rozdział 991
Autor Wiadomość
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Rozdział 991
https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1007660

989 - Big Mom dalej bita jakby dotąd się nie nauczyła, że ich się nie lekceważy, m. Niespecjalnie mi się to podoba. Fajnie, że numbersi dołączyli, poza tym reszta chapa w porządku. W końcu może ta cała bitwa nabierze jakiegoś składu, bo póki co sporo chaosu. Ostatnia strona przeepicka .. Franky mi się najbardziej podoba z znakiem słomianych na mechu, m.

990 - Nie wiem co się stało, ale miejscami ciężko było ogarnąć co się dzieje na mniejszych kadrach. Wiele miejsc rozmazanych i słabo widocznych, a przeglądałem ten chap na trzech różnych stronach i wszędzie to samo, m. Co do chapa to kolejny dobry rozdział. Sylwetki Neko i Inu wyglądają mega, Jack już zasapany xD, mam nadzieję, że nie pójdzie to dalej offpanel .... Sytuacja z Drake'm nad wyraz interesująca. Pomyśleć, że marine chce walczyć u boku piratów ^^ Ciekawe jaki jest jego cel, m.

991 - Rozdział ok, szczególnie na koniec coś się więcej zadziało, bo tak ogólnie to wszyscy biegają na wszystkie strony i walczą z pierwszym kogo napotka, m xD Ciekawe, kiedy rozstawienie jakiś walk 1 na 1, o ile wogóle będzie ..

Inu i Neko epic kadr, pewna część walki na dachu się skończyła, teraz czas na drugą, m. Kinemon tnący płomienie ok, w sumie podobało mi się .. co do zranienia Kaido to z jednej strony mi to nie pasuje z wiadomych powodów (różnica sił jaka była przedstawiana do tej pory i u Kaido i Kinemon'a), a z drugiej strony dziwna sprawa, bo to już drugi raz jak Kin tak Kaido rani. Za pierwszym było widać gdy wszystkie pochwy natarli na Kaido zrzucając go na dół, m. Była mowa o tym, że nikt do tej pory nie zranił Kaido oprócz Oden'a .. może nie chodziło o samo zranienie lub zadanie rany, ale atak, po którym została trwała blizna? Tak czy inaczej Oda z tym trochę namieszał niepotrzebnie .. może szykuje się jakieś wyjaśnienie lada chwila.
27.09.2020, 22:49
Return to top
Misiuz Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 119
RE: Rozdział 991
Ostatnie chapy nie robia na mnie wrazenia. Masa biegania i chaosu. Chyba juz za bardzo czekam na 1000, wtedy cos czuje zacznie sie walka Luffiego.
28.09.2020, 21:24
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama