Aktualny czas: 23.11.2020, 18:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

992 i dalsze
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,079
992 i dalsze
Nie wiem, czy jest sens dzielić póki co tematów na dane rozdziały, więc dałem temat zbiorczy.

992

Przyznam, że podobał mi się ten rozdział. W końcu samurajowie pokazali, na co ich stać. Widzieliśmy walkę na dachu i ich zdolności robią wrażenie. Już wcześniej Ki'emon zaplusował jak dla mnie przecinając płomień Kaido, ale to co zrobił Raizoxd Nie tylko sparował cały atak, ale też jeszcze mu nim oddał.

Wyjaśniło się też, jak to jest możliwe, że samurajowie mogą naciąć skórę Kaido. Dziwnym jest trochę to, że stylu dwóch mieczy Odena uczyć się nie chcieli, a teraz władają nim wszyscy, niemniej na pewno to zostanie prędzej czy później wyjaśnione, także jest to tylko drobna rysa, która mi nie przeszkadza w ogólnym odbiorze.

Miło też było zobaczyć Psioburzę czy Kotożmija nie tylko po przemianie ale co ważniejsze w akcji. W końcu się tam coś dzieje i to jak.

Ale ten sojusz Perospero... no zdziwił mnie mocno, przecież to Marco ich tam z tej skarpy wykopałxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.10.2020, 15:50
Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 266
RE: 992 i dalsze
Dobry pomysł z tym tematem zbiorczym, m.

992 - Chapter sztos. Kaido chyba raczej nie jest taki głupi, aby nie przewidzieć, że Big Mom może go zdradzić. Mnóstwo dwustronnych stron ze smokiem, najlepiej mi się podobał Raizo z tym zwróceniem Boro Breath, just wow. W końcu dłuższa potyczka bez przerywania w połowie offpanelem, m. Epic kadr jak szykują się do Nitoryuu. Jedyne co trochę mi przeszkadza to to, że samurajowie mają trochę za dużą przewagę. Ciekawe jak to się dalej potoczy, m.

993 - Kolejny mega rozdział! Ile się działo .. nie mogę z tego co się dzieje w stolicy xD Queen znowu pokazuje kolejną plagę, ciekawe, kiedy w końcu King zacznie z kimś walczyć, m. Sasaki ma kozacką obstawę, wogóle dość brutalny rozdział, sojusz zaczyna dostawać bęcki. Wspaniałe kadry z Kaido. Na ostatniej stronie to wogóle epickość .. ten ryk Kaido na samurajów chce zobaczyć w Anime, m. Sztos chap.
28.10.2020, 20:43
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama