Aktualny czas: 28.11.2020, 15:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwestia pokrewieństwa Luffy'ego i Ace'a
Autor Wiadomość
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

Raczej Luffy i Ace nie mogą mieć wspólnej matki bo przecież Rogue zmarła zaraz po urodzinach Ace a jak wiemy Luffy jest od niego młodszy o 3 lata (chyba że coś sobie źle ubzdurałem jeśli tak to mnie poprawcie). Mi się wydaje że Luffy uważa Ace za brata dlatego że razem się wychowali, trenowali, razem żyli itd. Tak samo jest z Białobrodym nazywa swoich nakama synami a ci z kolei nazywają go swoim 'staruszkiem' . Nie są rodziną a jednak tak go traktują i na odwrót. Taka moja teoria.

[Obrazek: nakama.png]
04.10.2009, 00:50
Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Ace napisał(a):Raczej Luffy i Ace nie mogą mieć wspólnej matki bo przecież Rogue zmarła zaraz po urodzinach Ace a jak wiemy Luffy jest od niego młodszy o 3 lata.
Ace dobrze mówi. Nie mogą być braćmi. Inna matka i inni ojcowie. Więc ta teoria jest obalona.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.10.2009, 11:13
Return to top
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Ale mi chodził o to, że może potem się okaże, że to jednak nie była prawda :-P

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
04.10.2009, 16:24
Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

To niby Oda miałby teraz wymyślić, że jednak Roger nie jest ojcem Ace, a Dragon Luffego? I że matka Ace to nie jego matka? Ludzie opamiętajcie się. Po co miałby to zmieniać. Wiem, ktoś mi powie żeby nas zaskoczyć, ale dla mnie to by było bez sensu. Po co na siłę doszukiwać się jakichś dziwnych teorii. Tak jak jest, jest dobrze. Tylko żebyśmy poznali matkę Luffego.
A zwróciliście uwagę, że o matkach w One Piece i w Naruto są tylko wzmianki? Matkę Ace znamy tylko z imienia, Luffego w ogóle, Naruto z imienia no i Sasuke.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.10.2009, 18:00
Return to top
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Ale kombinujecie, że niby dlaczego miało by się wszystko okazywać jako inne. Przecież nie trzymało by się to kupy, pozatym sengoku oficjalnie rozgłosił wszystkim o rodzinie Acea i ojcu Luffiego, o którym wiedzieliśmy już wcześniej. Pozostalo dowiedzieć się o matce Luffiego, oraz co mnie najbardziej intryguje dlaczego przełożeni wciąż toleruj obecność ViceAdmirała Garpa w seregach MARINE chociaż wiedzą że ma takich potomków.
04.10.2009, 19:37
Return to top
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

Ponieważ jest legendą marynarki i pewnie dlatego. Wcześniej Marines trzymali w tajemnicy że Dragon to jego syn a Luffy to jego wnuk, więc teoretycznie dziwnym by było wyrzucać osobę na wysokim stanowisku za nic, bo tak mogłoby to być odebrane przez ludzi, a ci z kolei zaczęli by się zastanawiać dlaczego i mogło by to wyjść na jaw;PP trochę zawiłe ale wydaje mi się że trochę w tym racji jestSmile Mnie też zaczyna ciekawić matka Luffy'ego miejmy nadzieje że się dowiemy co z nią itd;d I nie żebym chciał kogoś obrazić czy coś ale dla mnie też dziwnym jest szukanie dziury w całym, chodzi o te dziwne spekulacje, tak chciał Oda i tak sobie narysował;d Dla mnie to jest genialneSmile

04.10.2009, 20:19
Return to top
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Mam taką naturę i zawsze będę snuć dziwne domniemania, nawet jeśli to nielogiczne. Zresztą jak dla mnie OP jest coraz bardziej nieprzewidywalne i myślę, że Oda wymyśla niektóre rzeczy na poczekaniu.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
04.10.2009, 20:57
Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Nie ma co snuć takich przypuszczeńSmile Póki co wiemy, że Garp to dziadek Luffiego, Dragon to ojciec Luffiego , Gol D Roger to ojciec Ace, który powierzył Garpowi Ace pod opiekę. Nie ma co spekulować póki co jestem pewien, że wszystkiego w swoim czasie się dowiemy.
04.10.2009, 21:16
Return to top
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

W sumie to dobrze bo freestyle jest najlepszy;d Trzeba mieć tylko pełno ciekawych pomysłów;d No i nie chciałem cie obrazić broń broń bożeSmile Ja widocznie mam inną bo nie lubię spekulować o rzeczach które były a zdaniem innych mogły by być inaczej;P

04.10.2009, 21:17
Return to top
Midori Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21

dla mnie to oni mogę być i braćmi czy kuzynami ...byle fajnie wpłynęło na fabułę...
puki co wiemy to że Garp dużo razy walczył z Gol D. Rogerem itd oni nie musieli być wcale rodzeństwem czy spokrewnieni...mogli być do siebie porostu bardzo podobnie, tyle że Garp jasna strona a Roger ciemna... - a że Roger dał Ace'a pod opiekę garph'owi to znaczy, że się musieli zaprzyjaźniać podczas tych walk... jak to czasem wychodzi w życiu, że najgorsi wrogowie staja się naj. przyjaciółmi Big Grin

Sorki za wszystko :|
25.11.2009, 20:25
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama