Aktualny czas: 29.09.2020, 13:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Custom Stargate
Autor Wiadomość
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Custom Stargate
Nie mam klocków żeby zrobić tak niesamowitych Wrót jak tu czy nawet tutaj, a nawet tutaj, ale każdy robi to z czego ma, sam portal również robione ręcznie (w Photoshopie).

[Obrazek: legoamatourstargate.th.jpg]

Z pewnością lepiej by wyglądało jakby były szary (może by się nawet dało edytować to jakoś w PS, ale dużo roboty żeby wyglądało naturalnie), ale tylu nie mam - w sumie gówienko, ale robienie tego sprawiło przyjemność, Lego się nie nudzi Tongue

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
28.11.2009, 19:33
Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,064

No ech nawet nie wiem co to za "twórczość"Big Grin Nieźle wyszedł ten środek, ale to słowa totalnego amatora, który nie wie, jak to może wyglądać. Ile to robiłeś?Tongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

28.11.2009, 23:10
Return to top
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417

Wrota 30min, bo szukałem klocków i musiała być odpowiednia architektura, potem sobie w głowie myślałem czy z tego co mam można byłoby coś poważniejszego ułożyć, ale chyba nie Tongue A Portal wyszedł lepiej niż myślałem, eksperymenty 15-20min i coś wyszło, można było jeszcze blura dać, ale na mniejszym formacie i tak wygląda fajnie. Poza tym głupi aparat z niebieskich klocków zrobił seledynowe czy jakieś tam, w sumie może nawet lepiej bo się z portalem nie zlewa.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
29.11.2009, 12:54
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama