Aktualny czas: 03.12.2020, 12:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Co nas najbardziej wkurza
Autor Wiadomość
Jutsu
Gość

 
Post: #1
Co nas najbardziej wkurza
Temat niby lekki, ale traktuje o bardzo poważnych rzeczach, w końcu złość to nie jest nic miłego. Można jednak podejść do tego z uśmiechem na ustach.

Na razie nie robię ankiety bo może ktoś rzuci jakąś jeszcze fajną propozycją.
Z takich powszechnych mamy:
- wiecznie spóźniający się środek lokomocji
- klient który oczywiście nie potrafi się zdecydować co weźmie
- jak jakiś f**t wyje za oknem
- sytuacja gdy są trzy wolne miejsca (np dziekanat czy poczta) siedzi jedna osoba a kolejka ciągnie się niemiłosiernie.
- awaria wind
- jakiś cholerny alarm samochodowy wyjący w nocy
- to samo tyle, że pies wyje
- jak coś umyjesz a po chwili jest uje**ne.
- jak sobie ochlapiesz tyłek
- jak klikasz durne polecenie np "otwórz" jakiś dokument a komputer z nie znanych tobie powodów ma jakieś cholerne problemy z wykonaniem tego prostego polecenia.
- jak polska w czym by nie było dostanie wpier**l
- cholerny dźwięk wyładowującego się telefonu (on już nie ma sił by ekran podświetlić, ale żeby przez kilka kolejnych godzin (dla wytrwałych) nam o tym przypominać to skurczybyk znajduje. Swoją droga już wiem co znaczy na czarną godzinę.
- jak masz na 8 (tudzież wcześniej) a wstaniesz przed budzikiem. (ja to akurat lubię, ale ludzie ponoć nie)

ps. Statystycznie rzecz ujmując, nie wiem ile będzie tu postów ale wiem, że ze względu na nazwę temat będzie miał dużo wejść :mrgreen:
19.01.2010, 02:51
Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: AllBlue
Post: #2
 
Znaczy, można tu wpisać, co mnie WKACZA?

M'okay...

DZIEKANAT, K*RRRRRWAAAA :evil:

No i brak OP na półkach. Dlaczego musieli wydać Bleacha?! Przecież ta seria jest jeszcze krótsza od OP, dużo szybciej będą musieli przerwać wydawanie! Ch*je!!! :-x

[Obrazek: 66HHUfX.png]
19.01.2010, 18:39
Return to top
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130
Dołączył: 09.04.2009
Skąd:
Post: #3
 
A mnie wkur**a tłumaczenie Bleacha np. Strażnik Śmierci... Y_Y, pseudociało...a na Zana już mówią Żniwiarz Śmierci czy jakoś tak...

Bleacha wydają, ponieważ w moim mniemaniu ma on więcej do gadania xD

To już jest koniec...
19.01.2010, 18:44
Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Dołączył: 25.04.2009
Skąd: Łódź
Post: #4
 
Jackie D. Flint napisał(a):DZIEKANAT, K*RRRRRWAAAA :evil:
To tak jak mnie. :evil:
Do tego dołożyłbym notorycznie spóźniające się autobusy i tramwaje komunikacji miejskiej. Zwłaszcza jak się jedzie na egzamin. Undecided KURNA!

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
19.01.2010, 18:49
Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,462
Dołączył: 30.03.2009
Skąd: Super Bale Całą Noc
Post: #5
 
romario7 napisał(a):
Jackie D. Flint napisał(a):DZIEKANAT, K*RRRRRWAAAA :evil:
To tak jak mnie. :evil:
Witam w klubie.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
19.01.2010, 18:52
Return to top
Iskariota Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107
Dołączył: 18.12.2009
Skąd:
Post: #6
 
Trochę tego będzie:

- Fizyka, biologia, chemia i czasami matma - przedmioty ścisłe. Grrr...tak mnie wkurzają te wszystkie pojęcia i liczby, a z samej fizyki to już całkiem niczego nie czaję!
- Lato - po prostu wolę zimę. Wzięło się to z mojej obsesji na punkcie nie współżycia z choćby jedną muchą w tym samym pokoju.
- Robactwo - od komarów przez ważki po pszczoły i dużo więcej - nienawidzę!
- Grać z debilami - ...którzy nic nie umieją, zadają durne pytania i zostawiają team w najważniejszym momencie raid`u.
- Gówniarzy - ...źle wychowanych, którzy mają wszystko głęboko gdzieś. Chodzą po mieście, gadają o Tibi, tudzież CS`ie i wołają "JP na sto procent!", albo "Jestem Hardkorem!"
- Najmądrzejszych - czyli takich, którzy o wszystkim wiedzą wszystko, są zadufani i nie zmieniają nigdy zdania. Inteligentni - rozumiem, ale przemądrzali - wrr!
- Roboty - można powiedzieć, że jestem naprawdę leniwy. Jeśli coś mnie zainteresuje to nie specjalnie na długo.
- Chorych ambicji rodziców - mam takich, wiec coś o tym wiem. Wożą cię po korepetytorach, wmawiają, że musisz być KONIECZNIE najlepszy i żalą na stopnie -.-"
- Skreślających - że tak ich ujmę...czyli wszystkich tych, którzy mają cię gdzieś, odwracają, gdy chcesz do nich zagadać, albo udają, że wiedzą o wszystkim lepiej mimo, że często proszą o pomoc...i oczywiście kasę, bo wiedzą, że bez niej z domu nie wychodzisz. -.-"

...jest jeszcze kilka spraw, ale większość wypisał już Jutsu w swoim poście ;]

Zuooo... nie ma obrazka xD
Ten pan zebrał: 7 punktów
20.01.2010, 19:01
Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Dołączył: 29.04.2009
Skąd: Niechlów
Post: #7
 
Wkurza mnie to, że nie zarabiam tyle ile bym chciał, przez co nie mogę realizować w pełni moich planów...

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
20.01.2010, 19:03
Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: AllBlue
Post: #8
 
Cytat:- Grać z debilami - ...którzy nic nie umieją, zadają durne pytania i zostawiają team w najważniejszym momencie raid`u.
Aah, też nie znoszę noobów. W PW (Perfect World) jest możliwość dokupienia fashion, który wizualnie przykrywa zbroję, ale nie daje żadnych plusów, liczy się wciąż tylko to, co naprawdę masz na sobie (fashe wyglądają jak ciuchy postaci z m&a, ale większość jest naprawdę sympatyczna). Wykupują sobie fasha za prawdziwe pieniądze, a noszą pod nim TAKI SYF, że aż szkoda gadać, zastanawia mnie JAK im się udaje w ogóle w tym grać? ><" I od razu, że jak ma najdroższy fash to są już taaacy pro...
Albo Polacy - sorry, ale większość graczy Polskich to NOOBY. Do tego wiecznie stawiające się, gadające po polsku i dziwiące się, że nikt ich nie rozumie. Uważają oczywiście wszystkich dookoła za idiotów.
Dobrze pamiętam jak kiedyś (byłam wtedy w polskiej gildii) przyszedł do nas taki jeden. Żądał pomocy i kasy ("bo nie mam na skile!") a jak został wyśmiany ("człowieku, na twoim lvlu nawet mag sobie radzi, ogarnij się trochę, jesteś warriorem!") to zaczął na nas bardzo barwnie psioczyć, a swój występ zakończył słowami w stylu "Wy jeszcze zobaczycie! Ja niedługo wbijam lvl 30! Wszystkich was będę kosił!" I wyszedł z gildii.
Może ktoś by zadrżał, gdyby nie fakt, że max lvl w tej grze to 115, a przekroczenie 30tego po prostu daje możliwość pk, ale z tak niskim lvlem niewiele można zdziałać...
No i wieczny, WIECZNY problem z ortografią. "Bendem pisadz jak mi sie podoba, to wolny kraj, a ty sie nie wymondzaj i nie muf mi jak mam pisadz."
....I weź tu takiego nie bierz z miejsca na KOS... :evil:

Sory, wyszłam trochę na nerda, ale ostatnio mamy jakiś wysyp noobów i nie idzie się z nimi ogarnąć, strasznie irytujący są...

Cytat:- Gówniarzy - ...źle wychowanych, którzy mają wszystko głęboko gdzieś. Chodzą po mieście, gadają o Tibi, tudzież CS`ie i wołają "JP na sto procent!", albo "Jestem Hardkorem!"
Też mnie to denerwuje, ale z innego powodu. KOMPLETNIE nie wiedzą, o czym mówią =.="

Cytat:- Najmądrzejszych - czyli takich, którzy o wszystkim wiedzą wszystko, są zadufani i nie zmieniają nigdy zdania. Inteligentni - rozumiem, ale przemądrzali - wrr!
Oo, zdarza mi się czepiać - to wiem.
Ja to odczuwam z nieco innej perspektywy. NIE CIERRPIĘ ludzi zamkniętych. Uważa, że jak jest, tak jest i tak ma być, nie inaczej, a jak robisz inaczej to robisz ŹLE. I nic do takiego nie trafia.
Tacy ludzie są mądrzy, są głupi... Ale irytuje mnie, że SĄ.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
20.01.2010, 19:25
Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509
Dołączył: 27.08.2009
Skąd:
Post: #9
 
Iskariota napisał(a):- Najmądrzejszych - czyli takich, którzy o wszystkim wiedzą wszystko, są zadufani i nie zmieniają nigdy zdania. Inteligentni - rozumiem, ale przemądrzali - wrr!

Ja ci powiem, że ja się tak zachowuje z tego powodu, iż mi na ludziach, aż tak nie zależy aby wszyscy mnie lubili, a widząc idiotę nie mogę się powstrzymać, zachowuję się arogancko, jednak to z tego powodu, że chce aby ci durnie zaczęli się wstydzić, czuć gorsi, wyśmiewani i zaczęli myśleć, a nie pier... JP na 100%. Poza tym, gdy nieletni znajomy, kolega zaczyna przy ludziach palić to mówię mu, że siara tak z nim iść, i żeby to zgasił, że to śmierdzi i żeby odszedł ode mnie z tym gównem.

Może jest to głupie, ale teraz nikt się z klasy z kujonów nie śmieje tylko głupków to samo z głupszych w moim towarzystwie, ja zawsze powtarzałem, gdy ktoś kogoś od kujona wyzywał: "Teraz się śmiejesz a niedługo będziesz mu podłogi zmywał w firmie prosząc o podwyżkę" ewentualnie wersja dla dziewczyn "Śmiej się, śmiej za to on nie będzie musiał dawać dupy pod biedronką, a tak jak na ciebie patrzę to dużo nie zarobisz"

Tak naprawdę nie chcę nikogo obrazić, tylko zmienić sposób myślenia zdemoralizowanej młodzieży poprzez arogancję, bo jak widać liczy się u nich to jak ich postrzegają ludzie, a ja to wykorzystuję.


Wkur... mnie KURES... tak ta zdemoralizowana młodzież, ogólnie nie w tych czasach się urodziłem, bądź nie tym państwie, bo rozumiem, że można się zabawić ale to co oni odp... nie mieści się w głowie tak mnie to denerwuj,e że aż chcę kląć.
20.01.2010, 20:34
Return to top
Iskariota Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107
Dołączył: 18.12.2009
Skąd:
Post: #10
 
Zaxsus nie do końca o to mi chodzi. Wyobraź sobie jak ja dziś szedłem z grupką znajomych z gimnazjum, no i do kolegi mówię:
- Słuchaj stary...(coś tam zaczynam nawijać)
On mi na to w połowie któregoś słowa:
- Słuchaj...zamknij się, bo rozmawiam z Gośką.
Tak mnie to osłupiło. Mięliśmy chwilę ciszy, a ten wyjeżdża z takim tekstem jak staram się ją przerwać - to żenujące i bardzo denerwujące, gdy ktoś cię olewa w ten sposób. Jeśli już nie chciał ze mna gadać mógł powiedzieć coś jak:
- Zaczekaj chwilę, tylko dokończę.
...albo coś w ten deseń.

Zuooo... nie ma obrazka xD
Ten pan zebrał: 7 punktów
21.01.2010, 01:55
Return to top
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama